תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » נשים ומחשבים: ברית סעדיה, פרימטר X
ברית סעדיה, מנהלת מוצר בפרימטר X. צילום: פרימטר X

נשים ומחשבים: ברית סעדיה, פרימטר X

מדור מיוחד על נשים בתפקידים שונים בתעשייה: מיהן? מה הביא אותן לעולם הטכנולוגיה? והאם הן חושבות שיש בענף אפליה? ● והפעם: ברית סעדיה, מנהלת מוצר בפרימטר X

מאת 23 במאי 2021, 10:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שם ותפקיד: ברית סעדיה, מנהלת מוצר בפרימטר X.

השכלה ושירות צבאי: תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון, שירות צבאי כמנהלת רשת.

סטטוס משפחתי: רווקה.

ותק בתפקיד: אני עובדת בפרימטר X כבר יותר מארבע שנים, רובן בתפקידי אנליזה שונים. לאחרונה עברתי לניהול מוצר.

תפקידים קודמים: אנליסטית סייבר ומוצר בפרימטר X ואנליסטית דאטה בפרטיקס (Paretix).

מה הביא אותך לתחום הטכנולוגיה?

בחברה הקודמת עבדתי, בין השאר, במניעת הונאות ו"נדלקתי". בעיניי זה היה ממש סוג של פאזל או חידת היגיון. כשחיפשתי את המשרה הבאה, החלטתי לנסות להשתלב באבטחת מידע. אני אוהבת את הדינמיות שבתחום, הכל משתנה כל כך מהר, כך שאף פעם לא משעמם ותמיד יש אתגר חדש.

האם את חושבת שיש אפליה נגד נשים בתעשייה?

אני בהחלט חושבת שיש פערים לרעת הנשים בתעשייה. חלקם עקב אפליה ודעות קדומות של השוק ומעסיקים ואחרים מקורם בחינוך ובחוסר בטחון. הפתרון לפערים הוא בשני המישורים. חשוב להיות מודעים לדעות קדומות שעשויות להשפיע על קבלת ההחלטות ולנסות לנטרל אותן. במקביל, יש חשיבות גדולה בשיתוף הקשיים וההתלבטויות שלנו במהלך הקריירה גם בין לנשים לנשים, כדי שנוכל להעצים ולחזק אחת את השנייה וגם בין נשים לגברים, כדי לקבל פרספקטיבה שונה וחיזוקים גם מכיוון אחר.

האם נתקלת אישית באפליה נגדך בתעשייה על רקע היותך אישה?

לשמחתי יצא לי לעבוד בעיקר עם אנשים שמבינים את החשיבות בקידום שני המינים ובסביבת עבודה הטרוגנית ומכילה, כך שלא יצא לי להיתקל באפליה במקומות העבודה שלי. עם זאת, בתהליך חיפוש עבודה בהחלט נתקלתי בשאלות לא חוקיות (מצב משפחתי, גיל וכו׳) וביחס מזלזל ומקטין. אם בעבר הבלגתי על יחס כזה, כיום אני מתייחסת לכך כאל דרך לעמוד על טיבה של ההחברה, מתוך הבנה שמקום עבודה כזה הוא לא נכון לי.

נשים ומחשבים: ברית סעדיה, פרימטר X Reviewed by on . שם ותפקיד: ברית סעדיה, מנהלת מוצר בפרימטר X. השכלה ושירות צבאי: תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון, שירות צבאי כמנהלת רשת. סטטוס משפחתי: רווקה. ותק בתפקיד שם ותפקיד: ברית סעדיה, מנהלת מוצר בפרימטר X. השכלה ושירות צבאי: תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון, שירות צבאי כמנהלת רשת. סטטוס משפחתי: רווקה. ותק בתפקיד Rating: 0

תגובות (1)

  • יפה גלבוע

    כן ירבו כמותה

הגיבו