תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » גוגל מביאה לישראל סניף של Lab X – המעבדה לפרויקטים ייחודיים
ד"ר עדי אהרון גילת, מנהלת אסטרטגיה ומנהלת Moonshot lab בישראל. צילום: אתר המעבדה

גוגל מביאה לישראל סניף של Lab X – המעבדה לפרויקטים ייחודיים

המעבדה שתיפתח בתל אביב בקרוב תהיה השלוחה הראשונה של Lab X שנפתחת מחוץ לארצות הברית

מאת 12 במאי 2021, 15:52 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל הודיעה כי תפתח מעבדת פיתוח מיוחדת בתל אביב, Moonshot lab – Israel, שתעסוק בפרויקטים שאפתניים וייחודיים. מדובר למעשה בזרוע של Lab X, מעבדת הפתרונות ה"סודית" של גוגל, שעוסקת בנושאים חובקי עולם, שמטרתם, לפי החברה, לסייע בפיתוח עולמי לטובת הכלל בנושאים כמו חקלאות, מערכות צילום תת מימיות, ייצור בר קיימא וכדומה. המעבדה שתיפתח בתל אביב בקרוב תהיה השלוחה הראשונה של Lab X שנפתחת מחוץ לארצות הברית, קצת יותר מעשור לאחר הקמתה.

ההודעה על פתיחת הסניף התל אביבי הופיעה בבלוג הרשמי של Lab X, בפוסט שנכתב בידי ד"ר עדי אהרון גילת. גילת הצטרפה לפני שבע שנים למעבדה והיא משמשת כמנהלת האסטרטגיה של קבוצת "ההערכה המהירה" של המעבדה. היא תחזור לארץ בעקבות פתיחת הסניף, וכנראה, לפחות בזמן ההקמה, תעמוד בראשו.

"משהו שתמיד הדהים אותי כישראלית המתגוררת בעמק הסיליקון הוא עד כמה הדנ"א התרבותי של X דומה לתרבות המקצועית בה גדלתי. מדענים ויזמים ישראלים ידועים בזכות היותם לא מאורגנים, אך עם בעלי תחושת דחיפות ועם יכולת התמקדות כמו לייזר בבעיה שהם מנסים לפתור", היא כתבה בפוסט המבשר.

גוגל אף יצאה בקול קורא לגבי המועמדים שהיא מחפשת עבור הסניף המקומי, שאמור להתחיל לפעול כבר בקיץ הקרוב בבית אלקטרה בתל אביב. היא מחפשת יזמים ומדענים עם מומחיות בתחומים עם אגרוטק, אנרגיה נקייה, רובוטיקה, קיימות סביבתית ועתיד המחשוב. הכוונה היא, לפחות בתחילה, לבנות כאן קבוצה מצומצמת של אנשים.

גוגל מביאה לישראל סניף של Lab X – המעבדה לפרויקטים ייחודיים Reviewed by on . גוגל הודיעה כי תפתח מעבדת פיתוח מיוחדת בתל אביב, Moonshot lab – Israel, שתעסוק בפרויקטים שאפתניים וייחודיים. מדובר למעשה בזרוע של Lab X, מעבדת הפתרונות ה"סודית" גוגל הודיעה כי תפתח מעבדת פיתוח מיוחדת בתל אביב, Moonshot lab – Israel, שתעסוק בפרויקטים שאפתניים וייחודיים. מדובר למעשה בזרוע של Lab X, מעבדת הפתרונות ה"סודית" Rating: 0

הגיבו