תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » "בספטמבר, אף תלמיד לא יישאר ללא מחשב"
אוספים מחשבים למשפחות נזקקות. צילום: באדיבות תנועת הצופים

"בספטמבר, אף תלמיד לא יישאר ללא מחשב"

חניכי תנועת הצופים אספו 600 מחשבים שיגיעו למשפחות נזקקות במסגרת יוזמת "מתחשבים"

מאת 4 במאי 2021, 13:37 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

במבצע חסר תקדים בהיקפו אספו בשבועות האחרונים חניכי תנועת הצופים כ-600 מחשבים המיועדים למשפחות נזקקות. במסגרת מיזם "מתחשבים" עברו החניכים מבית לבית ושכנעו את התושבים לתרום מחשבים משומשים, שמועברים, לאחר שיפוץ ושדרוג, אל משפחות נזקקות – בכל רחבי הארץ.

"מתחשבים" היא יוזמה לאומית לאיסוף, שדרוג וחלוקה של מחשבים לתלמידים ולתלמידות בפריפריה הגיאוגרפית-חברתית של ישראל, אשר יצאה לדרך בראשית מגיפת הקורונה בברכתו של נשיא המדינה ובהובלת הפורום הכלכלי-חברתי ונשיאות המגזר העסקי לצד שורה ארוכה של חברות פרטיות, אנשי עסקים, עמותות, משרדי ממשלה ורשויות מקומיות במטרה לצמצם את הפער הדיגיטלי הקיים בישראל.

מעודדים מההצלחה הגדולה, החליטו חניכי הצופים לצאת בקרוב במבצע נוסף, ובעוד יישובים בארץ, ולהמשיך לאסוף מחשבים עבור משפחות נזקקות.

רז פרל, יו"ר תנועת הצופים: "תחת הכותרת 'בספטמבר, אף תלמיד לא יישאר ללא מחשב' חניכי תנועת הצופים ממשיכים בתנופה את מהלכי ההתנדבות והתרומה בקהילה שאפיינו אותם בתקופת הקורונה. שיתוף הפעולה המבורך עם מיזם 'מתחשבים' יגדל ויימשך בערים נוספות, כמו גם מבצעי התרמה והתנדבות נוספים".

"בספטמבר, אף תלמיד לא יישאר ללא מחשב" Reviewed by on . במבצע חסר תקדים בהיקפו אספו בשבועות האחרונים חניכי תנועת הצופים כ-600 מחשבים המיועדים למשפחות נזקקות. במסגרת מיזם "מתחשבים" עברו החניכים מבית לבית ושכנעו את התו במבצע חסר תקדים בהיקפו אספו בשבועות האחרונים חניכי תנועת הצופים כ-600 מחשבים המיועדים למשפחות נזקקות. במסגרת מיזם "מתחשבים" עברו החניכים מבית לבית ושכנעו את התו Rating: 0

הגיבו