תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » גאדג'Time: מקרן קולנוע ביתי – Vivitek DX-273
מקרן ביתי DX-273 מבית ויוויטק. צילום: יח"צ

גאדג'Time: מקרן קולנוע ביתי – Vivitek DX-273

בגלל הקורונה אולמות הקולנוע הפכו לזיכרון ישן נושן ● אם כבר ההנאה מקולנוע היא בבית, אז אין ספק שהמקרן הביתי חייב לעמוד בסטנדרטים גבוהים, כפי שמבטיח הגאדג'ט של ויוויטק ● ועם מקרן איכותי - אולי פשוט נשאר כבר לצפות רק מהבית

מאת 3 במאי 2021, 15:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

המהדרין של תחום הקולנוע הביתי יאמרו לכם שאם אם מקרן בחדר, זה לא קולנוע ביתי, ולא משנה אם התחליף זו טלוויזיה ממש גדולה עטורת רזולוציה בלתי נגמרת. אם ההשוואה היא מול אולמות בתי קולנוע, לא שאני ממש זוכר כבר, בהם אלומת האור הצבעונית עוברת מעל הראש והמושבים בדרך אל המסך המתוח, אז כנראה שהם צודקים.

ואם גם אתם חושבים ככה, אז סיריוס אלקטרוניקה מציעים לכם מקרן חדש שהם מייבאים לארץ, בשם DX-273 של חברת ויוויטק, שלפי החברה מתאים לשימוש גם בחדרים קטנים יחסית, ואפילו לשימוש בסלון די רגיל, בתלייה או על משטח בעמידה.

מדובר במקרן DLP, שמקרין ברזולוציה מרבית של 1920×1200 פיקסלים, כלומר FHD ועוד קצת, והוא יכול ליצור תמונה בגודל של 40 עד 300 אינץ'. המנורה מציעה בהירות גבוהה של 4,000 לומנס, עם יחס ניגודיות גבוה, שעומד על 20,000:1, ומבטיח צבע שחור אמיתי עם יכולת להבחין בפרטים גם באזורים האפלים של הסרט. המנורה גם אמורה להחזיק מעמד כ-10,00 שעות פעולה.

טכנולוגיה שהחברה מכנה בשם BrilliantColor מבטיחה לטענתה תמונה ברורה, חיה ועשירה בפורמט מסך רחב, ובמקרן, שמשקלו 2.6 ק"ג, יש גם רמקול מובנה. המאוורר של המקרן אמור להיות שקט ולא להשפיע על הצפייה.

המחיר של DX-273 עומד על 2,390 שקל, והוא מגיע עם שלוש שנות אחריות מכנית.

גאדג'Time: מקרן קולנוע ביתי – Vivitek DX-273 Reviewed by on . המהדרין של תחום הקולנוע הביתי יאמרו לכם שאם אם מקרן בחדר, זה לא קולנוע ביתי, ולא משנה אם התחליף זו טלוויזיה ממש גדולה עטורת רזולוציה בלתי נגמרת. אם ההשוואה היא המהדרין של תחום הקולנוע הביתי יאמרו לכם שאם אם מקרן בחדר, זה לא קולנוע ביתי, ולא משנה אם התחליף זו טלוויזיה ממש גדולה עטורת רזולוציה בלתי נגמרת. אם ההשוואה היא Rating: 0

הגיבו