תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » פותחת את השנה ברגל ימין: רבעון של עליות לצ'ק פוינט
התחלה טובה לשנה החדשה. צ'ק פוינט

פותחת את השנה ברגל ימין: רבעון של עליות לצ'ק פוינט

החברה הציגה ברבעון הראשון גידול של 4% בהכנסות, שעברו את הרף של חצי מיליארד דולר, ועלייה של 2.5% ברווח הנקי

מאת 26 באפריל 2021, 12:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

צ'ק פוינט פותחת את השנה עם תוצאות עסקיות חיוביות: מהנתונים שהחברה פרסמה היום (ב') עולה כי היא רשמה ברבעון הראשון ש/ל השנה עליות הן בהכנסות והן ברווח הנקי.

על פי הנתונים, ההכנסות של החברה רשמו עלייה של 4% ועברו את הרף של חצי מיליארד דולר – ל-507.6 מיליון. הרווח הנקי עלה ב-2.5% ועמד על 183 מיליון. הרווח למניה רשם עלייה גדולה יותר – של 8% – ועמד על 1.33 דולר. החברה סיימה את הרבעון עם עלייה של כ-6% ל-215 מיליון דולר.

שתי התפתחויות משמעותיות בצ'ק פוינט ברבעון הראשון היו הצטרפותו של ג'ף ווטרס כמנהל המכירות בארצות הברית והשקת Harmony – מוצר שמגן על עבודה מרחוק וגישת המשתמשים, כחלק ממשפחת ה-Infinity. גיל שויד, מנכ"ל צ'ק פוינט, אמר כי יחד עם Harmony, הפתרון של החברה מאפשר אבטחה מכל מקום ובענן.

הוא ציין כי "ההכנסות והרווח הנקי למניה שלנו היו קצת מעל לתחזיות, עם עלייה דו ספרתית במכירות של CloudGuard – חבילת האבטחה שלנו לענן". לדברי שויד, "מרחב איומי הסייבר מגיע לרמות חדשות של סיכון ודורש ארכיטקטורת אבטחה מלאה, על מנת למנוע את מגפת הסייבר של הדור הבא".

פותחת את השנה ברגל ימין: רבעון של עליות לצ'ק פוינט Reviewed by on . צ'ק פוינט פותחת את השנה עם תוצאות עסקיות חיוביות: מהנתונים שהחברה פרסמה היום (ב') עולה כי היא רשמה ברבעון הראשון ש/ל השנה עליות הן בהכנסות והן ברווח הנקי. על פי צ'ק פוינט פותחת את השנה עם תוצאות עסקיות חיוביות: מהנתונים שהחברה פרסמה היום (ב') עולה כי היא רשמה ברבעון הראשון ש/ל השנה עליות הן בהכנסות והן ברווח הנקי. על פי Rating: 0

הגיבו