תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אילון מאסק נרגע: "אני תומך בחיסונים באופן כללי – ובפרט לקורונה"
הנמסיס של בזוס. אילון מאסק. צילום: מתוך ויקיפדיה

אילון מאסק נרגע: "אני תומך בחיסונים באופן כללי – ובפרט לקורונה"

לאחר שהביע חשש מהמנה השנייה של חיסון הקורונה מפני שנתקל בדיווחים שליליים רבים, אילון מאסק חוזר בו ומצייץ הצהרת תמיכה

מאת 12 באפריל 2021, 14:26 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אילון מאסק, מייסד ומנכ"ל חברות הענק טסלה (Tesla) ו-SpaceX חוזר בו מההצהרה שעוררה סערה לפני חודש, על כך כי נתקל בדיווחים שליליים רבים על המנה השנייה של חיסוני הקורונה, ולא סיפק הוכחה לטענתו.

כדאי לזכור כי למאסק יש כ-48 מיליון עוקבים בטוויטר, וכל ציוץ שלו זוכה לתהודה חסרת תקדים. גם בראיון בניו יורק טיימס הוא אמר, כי לא ייקח את החיסון, בטענה שהוא וילדיו אינם בסיכון וכי הנגיף גורם לשיעור נמוך של תמותה.

נראה שמאסק נרגע מחששו, ובשבוע שעבר צייץ שוב בהקשר לחיסונים, והפעם בעדם: "אני רוצה להבהיר, כי אני תומך בחיסונים באופן כללי, ובפרט בחיסונים ל-Covid. המדע הוא חד משמעי. במקרים נדירים מאוד יש תגובה אלרגית, אבל ניתן לטפל בה בקלות בעזרת EpiPen", הוא הוסיף.

אילון מאסק נרגע: "אני תומך בחיסונים באופן כללי – ובפרט לקורונה" Reviewed by on . אילון מאסק, מייסד ומנכ"ל חברות הענק טסלה (Tesla) ו-SpaceX חוזר בו מההצהרה שעוררה סערה לפני חודש, על כך כי נתקל בדיווחים שליליים רבים על המנה השנייה של חיסוני הק אילון מאסק, מייסד ומנכ"ל חברות הענק טסלה (Tesla) ו-SpaceX חוזר בו מההצהרה שעוררה סערה לפני חודש, על כך כי נתקל בדיווחים שליליים רבים על המנה השנייה של חיסוני הק Rating: 0

הגיבו