תים קאד תפיץ בלעדית בישראל את מוצרי דאטומייט

פלטפורמת דאטומייט מאפשרת לחברות יזמיות, קבלנים לבניית תשתיות, חברות ניהול פרויקטים הנדסיים וחברות פיקוח לנטר אתרי בנייה בזמן אמת

תים קאד (TeamCAD) מקבוצת מלם תים, המתמחה בפתרונות בתחום ה-CAD וה-BIM, בעולמות התכנון, הניהול והביצוע, חתמה על הסכם עם הסטארט-אפ הישראלי דאטומייט (Datumate – Construction Data Analytics), שפיתח פלטפורמה לניהול ובקרה של פרויקטי תשתית על ידי שימוש בטכנולוגיות ענן, רחפנים ועיבוד תמונה.

במסגרת ההסכם, תשמש תים קאד כמפיצה בלעדית של פלטפורמת DatuBIM של דאטומייט בישראל ותעניק שירות לפלטפורמה, לצד שירותים מקצועיים נלווים, לרבות שימוש ברחפנים לצורכי איסוף, מיפוי, מדידה, ניתוח המידע למעקב תהליכים והפקת דו"חות.

דאטומייט נוסדה מתוך חזון להפוך תהליכים ניהוליים והנדסיים בעולמות בניית התשתיות, המנוהלים מסורתית בצורה ידנית מרובת ניירת, למעקב אוטומטי, דיגיטלי, שיתופי ומהיר, אחר התקדמות מול תכנון. פלטפורמת דאטומייט מאפשרת לחברות יזמיות, קבלנים לבניית תשתיות, חברות ניהול פרויקטים הנדסיים וחברות פיקוח, לנטר אתרי בנייה בזמן אמת. הפלטפורמה מאפשרת לקבל מודל "תאום-דיגיטלי" מדויק של כל אתר הבנייה תוך פחות מ- 24 שעות, לבצע תחזיות ולהפחית עלויות של עבודות מקצועיות (מדידה ומיפוי, חישובי כמויות, פיקוח, בקרת איכות, הנדסת ביצוע, ניהול לו"ז וכו') בעשרות אחוזים ובכך לייעל דרמטית את תהליכי ביצוע הפרויקט, לצמצם איחורים בלוחות זמנים, להקטין חריגות בתקציב ולבקר איכות ביצוע.

פלטפורמת DatuBIM מבוססת על טכנולוגיה ייחודית, המשלבת עבודה שיתופית בענן, צילומי רחפן, ראייה ממוחשבת, אינטליגנציה מלאכותית, אוטומציה ואנליטיקה. הפלטפורמה ניתנת לגישה מכל מחשב ומכל מקום, תוך הנגשת מודל האתר בתלת מימד והפקת דוחות לכל המעורבים בפרוייקט מרחוק.

אילן ישראל, מנהל תים קאד מקבוצת מלם תים. צילום: יח"צ

אילן ישראל, מנהל תים קאד מקבוצת מלם תים. צילום: יח"צ

אילן ישראל, מנהל תים קאד מקבוצת מלם תים, ציין, כי: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם חברת דאטומייט, אשר משתלב באסטרטגיה של תים קאד להרחבת הפעילות וסל המוצרים המגוון והאיכותי שלנו לתחומי התשתיות והביצוע, דרך מוצר ושירות המאפשרים תהליך של דיגיטציה וחדשנות בתהליכים קיימים. כניסה לשוק זה תאפשר את כניסת טכנולוגיות BIM לתחום התשתיות, כהמשך לטרנספורמציה הדיגיטלית שהחלה לפני כמה שנים בתחום הבנייה למבנים. באמצעות הפתרון של דאטומייט נספק ללקוחותינו אפשרות ייחודית לניטור, אנליטיקה ומעקב אחר התקדמות הבנייה, מול התכניות ומול ביצוע קודם, כשהמחיר ללקוח משתנה בהתאם לצריכה ולהיקף הפרויקט".

טל מאירזון, מנכ"ל דאטומייט, אמר, כי "דאטומייט נמצאת בצמיחה ובהתרחבות עסקית גלובלית, עם מאות לקוחות ברחבי העולם, בהם חברות

טל מאירזון, מנכ"ל דאטומייט. צילום: יח"צ

טל מאירזון, מנכ"ל דאטומייט. צילום: יח"צ

בנייה, יזמים, חברות הנדסה, ניהול ומדידה. בשוק ענק של בניית תשתיות, שמתחיל לעבור מהפכה דיגיטלית, היכולת לצמוח במהירות עם טכנולוגיה מובילה תלויה בשיתופי פעולה עם חברות מכירה ושירות כדוגמת תים קאד. אנו כברעובדים עם כמה שותפים גלובליים, כולל אוטודסק (Autodesk) בשוק האמריקני. לצד התמקדותנו בשוק העולמי, חיפשנו שותף אסטרטגי לשוק המקומי, והחיבור לקבוצת מלם תים ולמוצרי אוטודסק, המובילים בתחום, הוא טבעי עבורנו, כחלק מתהליך הדיגיטציה שעובר ענף התשתיות".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים