תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » חטיבת הסייבר של קבוצת SQLink תשווק את מוצרי ORCA בישראל
ניר בר נתן, מנהל האבטחה ושירותי אבטחת הסייבר ב-SQLink. צילום: רומן בויצוב

חטיבת הסייבר של קבוצת SQLink תשווק את מוצרי ORCA בישראל

CyberLink תבצע Product to Market אופטימלי לשירות ה-Cloud Security המנוהל של ORCA ● נפח השוק המוערך לשירותים אלה נאמד בכמה מיליוני שקלים לשנה

מאת 17 בפברואר 2021, 12:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל
תשווק את ORCE בישראל. SQLink

תשווק את ORCE בישראל. SQLink

CyberLink מקבוצת SQLink הודיעה היום (ד') כי חתמה על הסכם עם חברת ORCA. במסגרת ההסכם, SQLink תבצע Product to Market אופטימלי לשירות ה-Cloud Security המנוהל של חברת ORCA בשוק הישראלי, לפתרון בתצורת SaaS.

ניר בר נתן, מנהל חטיבת שירותי הגנת סייבר בקבוצת SQLink: "המוצר בתצורת SaaS מעניק מבט מעמיק מאד על רמת האבטחה של כל הנכסים בסביבות הענן Azure/AWS/GCP, מרמת ה-Account ופנימה, עד הרמה של מערכת ההפעלה והתשתית האפליקטיבית, זיהוי חולשות, זיהוי נוזקות, ניטור מידע אישי רגיש (PII) וחולשות עליו, זיהוי Lateral Movements, זיהוי חריגה בהגדרות ביחס למדיניות' ועוד".

קהל היעד לשירות ולפתרונות אלה הן כל החברות המחזיקות פלטפורמות IAAS ו-PAAS באחד משלושת סביבות הענן שהוזכרו לעיל, חברות המחזיקות מידע רגיש או כפופות לרגולציות ותקנים המחייבים אותן ליישם ניטור זיהוי חולשות בנכסים מחזיקי מידע, או כאלה הקשורים בתקשורת לנכסים רגישים אחרים. עוד בקהל היעד לשירות: כל החברות שיצאו לענן ולא התאימו עדיין את אופן ההסתכלות שלהן על אבטחת המידע לסביבת הענן, השונה מהותית מאבטחת מידע On Premise ברשת הארגונית. ההסכם בין שתי החברות יאפשר לשדרג את הפתרונות והשירות המוצעים על ידן.

גיל גרון מ-ORCA אמר כי "SQLink בחנה לעומק את הפתרונות המוצעים לשוק הישראלי. אסקיולינק מצאה כי הפתרון שלנו הינו המתאים ביותר, הן לחברות עם עשרות שרתים בענן, כמו גם לחברות גדולות יותר. אנחנו מאוד גאים שאסקיולינק בחרה את המוצר שלנו. ORCA מביאה מערכת עם ערך מוסף אמיתי ותוצאות מוכחות בנראות של סביבת הענן. חשוב לציין כי כבר בשלב התחלת הטמעה בארגון נחשפות חולשות שצוותי התשתיות ואבטחת המידע לא היו מודעים להן, ושתוקנו במהרה, והן התגלו בזכות הנראות ההוליסטית של המערכת שלנו, שמעניקה מבט Defense Depth ולא רק מבט אנמי מלמעלה".

חטיבת הסייבר של קבוצת SQLink תשווק את מוצרי ORCA בישראל Reviewed by on . [caption id="attachment_332409" align="alignleft" width="300"] תשווק את ORCE בישראל. SQLink[/caption] CyberLink מקבוצת SQLink הודיעה היום (ד') כי חתמה על הסכם ע [caption id="attachment_332409" align="alignleft" width="300"] תשווק את ORCE בישראל. SQLink[/caption] CyberLink מקבוצת SQLink הודיעה היום (ד') כי חתמה על הסכם ע Rating: 0

הגיבו