מימון ישיר הטמיעה מערך גיבוי של קומוולט

פתרון Commvault Complete Backup & Recovery, שהוטמע על ידי ווי אנקור, יאפשר למימון ישיר לייעל פעילות ולשפר את זמינות הנתונים ואת הגישה אליהם, כולל שימוש בניהול צילומים למערך האחסון ואת התאימות בסביבות מקומיות ובענן ● היקף הפרויקט: מאות אלפי שקלים

טל מצרי, מנהל מחלקת תשתיות במימון ישיר. צילום: יוסי בייטלמן

מימון ישיר, חברת אשראי צרכני מקבוצת ביטוח ישיר, בחרה בפתרון Commvault Complete Backup & Recovery לניהול והגנת נתונים. את ההטמעה ביצעה חברת ווי אנקור (We Ankor) מקבוצת חילן, שותף Market Builder מוביל של חברת קומוולט (Commvault).
הפתרון החדש נותן למימון ישיר מענה לזמינות גבוהה של המידע ולגיבוי ושחזור לכלל הסביבות ההטרוגניות בחברה: הסביבה הפיזית, הווירטואלית ומשתמשי הארגון. הפתרון מאפשר ניהול פשוט וידידותי וגמישות תפעולית למענה של צורכי הארגון הגדלים והמשתנים לאורך הזמן.לייעל פעילות ולשפר את זמינות הנתונים ואת הגישה אליהם, כולל שימוש בניהול צילומים למערך האחסון (Snap) ממערכת קומוולט ואת התאימות בסביבות מקומיות ובענן.

מימון ישיר רכשה מחברת ווי אנקור גם מערכת אחסון של נט-אפ (NetApp) מסוג E series לטובת אחסון המידע המגובה. חברת ווי אנקור הינה שותף STAR של נט-אפ.

הפרויקט מוערך בסדר גודל של מאות אלפי שקלים.

כתוצאה מגידול מהיר במרכזי נתונים, נדרשה מימון ישיר להתאים ולהרחיב את יכולת ההגנה של המערכות, את היעילות התפעולית ואת אמינותם של תהליכי הניהול להגנת הנתונים, את ההגנה על היישומים המקומיים ועל האפליקציות הרצות בענן מממשק ניהול אחד, המאפשר שחזור נתונים במהירות ובפשטות באמצעות פלטפורמות גיבוי בהתאם לנדרש.

הפתרון שהוטמע הינו פתרון פשוט לניהול, המאפשר לגדול בהתאם לדרישות העסקיות ולקבל תמונה מלאה בממשק אחד. כמו כן, הפתרון מאפשר גישה פשוטה לניהול, יכולת הגנת נתונים ואבטחתם, לרבות הגנת נתוני סיילספורס (Salesforce) ו-Office 365 בענן של מיקרוסופט (Microsoft).

הפתרון החדש הוביל לצמצום חלונות הגיבוי במימון ישיר ב-50% ולהגדלת אמינות הגיבוי ל-100%. כמו כן, היא השיגה שיפור של 70% ב-RTO/RPO, תוצאות  העונות על דרישות החברה ומשפרות משמעותית את אספקת השירות.

טל מצרי, מנהל מחלקת תשתיות במימון ישיר, אמר, כי "מטרת הפרויקט היתה ליישם פתרון הנותן מענה למגוון הפלטפורמות שמימון ישיר מיישמת, הן בענן והן on prem. פשטות הפתרון של קומוולט בהתממשקות למערכות אלו, בנוסף לפשטות הליך הגיבוי והשחזור, נתנה מענה כולל לדרישות הארגון בצורה טובה ואפשרה למימון ישיר להתמקד בפעילויות שמניעות את העסק קדימה".

שחר ריכמן, מהנדס שירות מחברת ווי אנקור ציין, כי באמצעות הפתרון של קומוולט מימון ישיר מוכנה לכל תרחיש וסיטואציה, החל מתמיכה מלאה במערכות Legacy וכלה במערכות חדשות כדוגמת סיילספורס. הפתרון מאפשר ניהול פשוט וידידותי, גמישות תפעולית והכל תחת ממשק יחיד, המספק תמונת מצב לכל השירותים הקיימים ולאלו שיתווספו בעתיד – כולל הגנה מפני מתקפות כופרה".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים