ג'ידוקס גייסה 100 מיליון דולר

החברה, המיוצגת בישראל על ידי קבוצת יעל, מפתחת כלים לתכנון פיננסי ואנליטיקה מעניקה היום שירות לכ-2,500 לקוחות ברחבי העולם ● הגיוס הנוכחי מיועד יכולות הפתרון לשורה מורחבת של משתמשים ושל ורטיקלים

גיוס של 100 מיליון דולר להרחבת יכולות הפתרון לשורה מורחבת של משתמשים ושל ורטיקלים. צילום: ג'ידוקס

ג'ידוקס (Jedox), המפתחת כלים לתכנון פיננסי ואנליטיקה, גייסה 100 מיליון דולרים. את סבב הגיוס הובילו Insight Partners לצד Iris Capital, eCAPITAL וכן Wecken & Cie, שעמדו גם מאחורי סבבי הגיוס הקודמים. החברה מעניקה היום שירות לכ-2,500 לקוחות ברחבי העולם, בהם שחקנים מרכזיים בשוק דוגמת מיקרוסופט, מקדונלדס וחברת ABB, וכן לשורת לקוחות רחבה בישראל.

הפתרון של ג'ידוקס, אשר תוכנן במקור לעבודה בענן, כמו גם על בסיס On-premise לשימושם של אנשי כספים, הורחב לאורך הזמן בעקביות עבור משתמשים משלל תחומים, כגון מנהלי HR, מנהלי מכירות עבור חיזוי מכירות בעולם משתנה, עבור מנהלי תפעול לטיפול בנושאים לוגיסטיים ונושאי ייצור ועוד.

ג'ידוקס משלב כיום כלי AI מובנים במנועי התכנון שלו, המאפשרים למשתמש ראייה רחבה ומדויקת. ייחודיות נוספת בפלטפורמה של ג'ידוקס היא ביכולתה לעבוד באופן מלא בשילוב שלל כלים ארגוניים נפוצים, כמו סיילספורס וכלי BI מתקדמים, על מנת להיטמע באופן מושלם בארגונים ובתהליכי העבודה בהם. הגיוס הנוכחי מיועד להרחבת יכולות הפתרון לשורה מורחבת של משתמשים ושל ורטיקלים.

קבוצת יעל (Yael Group), נציגתה בישראל מאז 2008 ואחד האינטגרטורים הגדולים של החברה בעולם, מציעה לארגונים מקומיים את הפתרון של ג'ידוקס, הכולל כלים חכמים לתכנון וניתוח פיננסי ותפעולי.

לדברי דורון גיגי, מנכ"ל קבוצת יעל, "באחת התקופות הסוערות שידע העולם, מסתמכים ארגונים יותר מתמיד על טכנולוגיה חדשנית, המבוססת על מנועי תכנון וחיזוי מתקדמים על מנת לקבל החלטות מושכלות ולהיערך בהתאם. ג'ידוקס מאפשרת לארגונים בדיוק את זה. פיתוחים כאלה, שמתחדשים בעקביות מחייבים השקעות מאסיביות. הגיוס החשוב הזה יאפשר לג'ידוקס את המשך פיתוח החדשנות שלה ויאפשר לנו, כנציגתה הישראלית, להציע לגופים בארץ יכולות מתקדמות בתחום ניהול הביצועים הארגוניים (CPM) מצד שחקנית מרכזית המפתחת פתרונות חכמים בענן לעולם הפיננסי".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים