תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » קלאודזון תשווק את פתרונות אבטחת הסייבר של טרנד מיקרו
CloudZone

קלאודזון תשווק את פתרונות אבטחת הסייבר של טרנד מיקרו

חברת הענן של מטריקס תציע לאלפי לקוחותיה בארץ את פתרונות אבטחת הסייבר של טרנד מיקרו, הכוללים מוצרי קצה ופתרונות אבטחה מקצועיים לארגונים ● ההסכם נכנס לתוקף בימים אלו

מאת 1 בפברואר 2021, 15:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קלאודזון (קלאודזון), חברת הענן של מטריקס (Matrix), חתמה על הסכם עם טרנד מיקרו (Trend Micro), המתמחה באבטחת ענן. במסגרת ההסכם, עברו מומחי קלאודזון הכשרה מקצועית מטעם טרנד מיקרו העולמית, כך שיוכלו להציע לאלפי לקוחות חברת מטריקס בתחום הענן את פתרונות אבטחת הסייבר של החברה האמריקנית-יפנית, הכוללים מוצרי קצה ופתרונות אבטחה מקצועיים לארגונים. ההסכם נכנס לתוקף בימים אלו.

בסקר שערכה טרנד מיקרו בחודש האחרון, ציינו 79 אחוזים מהמשתתפים כי טרנספורמציה דיגיטלית ואבטחת ענן הם הנושאים החשובים בעיניהם בתקופה זו של מגיפת הקורונה. קלאודזון מספקת שירותים מקצועיים בתחום המעבר לענן, וכן שירותי ניהול ענן ללקוחותיה וללקוחות מטריקס. בחברה מועסקים מעל 60 מומחי ענן, ובשנה הקרובה היא צפויה לגייס מומחים נוספים.

חיים בן חיים, מנהל פיתוח עסקי ב-קלאודזון מסר כי "המשימה שלנו היא לענות לדרישת לקוחותינו לכיסוי אבטחה מלא בענן. השותפות בין החברות צפויה לשרת לא רק את לקוחות קלאודזון, אלא גם את לקוחות חברת מטריקס שעברו ועוברים לענן. אנו מאמינים כי בשנת 2021 פתרונות טרנד מיקרו יוטמעו על ידי יותר מ-20% מלקוחות הקבוצה".

רויטל אוחיון, מנהלת שותפים בטרנד מיקרו ישראל. צילום: שי הנסב

רויטל אוחיון, מנהלת פעילות טרנד מיקרו בישראל. צילום: שי הנסב

"בשנים האחרונות הפכה טרנד מיקרו ליצרנית תוכנה המציעה בין השאר פתרונות היברידיים בענן", אמרה רויטל אוחיון, מנהלת פעילות טרנד מיקרו בישראל. "לכן בטרנד מיקרו ישראל אנו שואפים להרחיב את הקשרים עם חברות ענן מקומיות. באופן טבעי בחרנו ב-קלאודזון, שמציעה ללקוחותיה שירות ייחודי וליווי מקצועי וצמוד לאורך התהליך. אנו שמחים לצאת לדרך המשותפת ובכך להפוך את שנת 2021 לבטוחה ולמאובטחת יותר עבור השוק המקומי".

קלאודזון, חברת הענן של מטריקס, המספקת פתרונות ושירותים מתקדמים סביב הפלטפורמות של הענן הציבורי ופתרונות היברידיים, הינה Premier Consulting Partner ו-Managed Service Provider של AWS, שותף Gold של Microsoft Azure ושותף של Google Cloud Partner, עם למעלה מ-10 שנות ניסיון בתחום.

החברה מספקת ללקוחותיה שירותים בנושאים: ייעוץ, תכנון ארכיטקטורה, DevOps, Big Data, ניהול מיגרציות של תשתיות הארגון לענן, ותמיכה שוטפת בסביבות אלו. את קלאודזון, לדבריה, מובילים שני דגשים עיקריים: חדשנות טכנולוגית – שימוש בכלים המתקדמים ביותר, וחיסכון משמעותי בעלויות החודשיות. החברה אומרת כי "על ידי בניית Ecosystem של שותפויות אסטרטגיות, קלאודזון נמצאת בחזית הטכנולוגית ומובילה את שוק הענן בישראל. הדבר בא לידי ביטוי בכלים ופתרונות שאותם אנו מספקים ללקוחותינו, המאפשרים להם ליהנות מעליונות טכנולוגית בעלויות נמוכות".

קלאודזון תשווק את פתרונות אבטחת הסייבר של טרנד מיקרו Reviewed by on . קלאודזון (קלאודזון), חברת הענן של מטריקס (Matrix), חתמה על הסכם עם טרנד מיקרו (Trend Micro), המתמחה באבטחת ענן. במסגרת ההסכם, עברו מומחי קלאודזון הכשרה מקצועית קלאודזון (קלאודזון), חברת הענן של מטריקס (Matrix), חתמה על הסכם עם טרנד מיקרו (Trend Micro), המתמחה באבטחת ענן. במסגרת ההסכם, עברו מומחי קלאודזון הכשרה מקצועית Rating: 0

הגיבו