תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » ויז'ואל ד.ג. תפיץ את מוצרי וים בישראל
תפיץ את וים בישראל. ויז'ואל ד.ג.

ויז'ואל ד.ג. תפיץ את מוצרי וים בישראל

ויז'ואל מתמחה במתן פתרונות מחשוב מתקדמים לכלל השווקים בישראל באמצעות רשת של מאות משווקים ● מצטרפת לסי-דאטה, אשר מפיצה גם היא את פתרונות וים בישראל

מאת 12 בינואר 2021, 15:05 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

וים (Veeam) מינתה את חברת ויז'ואל ד.ג. למפיצה שלה בישראל, וזו מצטרפת לחברת סי-דאטה, אשר מפיצה גם היא את פתרונות וים בישראל בחמש השנים האחרונות.

ויז'ואל מתמחה במתן פתרונות מחשוב מתקדמים לכלל השווקים בישראל באמצעות רשת של של מאות משווקים. לחברה יש הבנה טכנולוגית במגוון תחומים, היא מגיבה מהר ושמה דגש על מדיניות של "תמיד במלאי" ומציעה תנאי מימון אטרקטיביים ושירותי פרה-סייל ופוסט-סייל.

"לויז'ואל יש מוניטין מצוינים בשוק המחשוב, והיא יכולה לסייע לנו להרחיב את ציבור הלקוחות כמו גם לחשוף אותנו לשותפים חדשים שעדיין לא עבדנו איתם" אמרה ורד ליברמן, מנהלת אזורית MED ב-וים. "אני מאמינה ששיתוף הפעולה בינינו יניב השנה גידול ניכר במספר השותפים הפעילים לצד גידול משמעותי בהכנסות".

"אנו שמחים וגאים כי חברה כמו וים בחרה לעבוד איתנו ולהצטרף לשורה של יצרנים מנצחים שאנו מייצגים", אמר אלון עילם, מנכ"ל ויז'ואל. "פתרונות וים משלימים את פתרונות החומרה שהחברה מייצגת, כגון:  HPE, QNAP, IBM, Exagrid, לנובו  ועוד, כך שעתה נוכל להביא ללקוחות שלנו ערך מוסף משמעותי עם פתרונות אחסון והגנה על המידע מקצה לקצה".

ויז'ואל ד.ג. תפיץ את מוצרי וים בישראל Reviewed by on . וים (Veeam) מינתה את חברת ויז'ואל ד.ג. למפיצה שלה בישראל, וזו מצטרפת לחברת סי-דאטה, אשר מפיצה גם היא את פתרונות וים בישראל בחמש השנים האחרונות. ויז'ואל מתמחה במ וים (Veeam) מינתה את חברת ויז'ואל ד.ג. למפיצה שלה בישראל, וזו מצטרפת לחברת סי-דאטה, אשר מפיצה גם היא את פתרונות וים בישראל בחמש השנים האחרונות. ויז'ואל מתמחה במ Rating: 0

הגיבו