תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מלי ביצור פרנס מצטרפת כשותפה לקבוצת תפן
מלי ביצור פרנס, מנכ"לית ושותפה בקבוצת תפן. צילום: Q Elite

מלי ביצור פרנס מצטרפת כשותפה לקבוצת תפן

ביצור פרנס, שמשמשת בארבע השנים האחרונות כמנכ"לית תפן, מצטרפת כשותפה לקבוצה של איל זילברמן

מאת 11 בינואר 2021, 14:26 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מלי ביצור פרנס, מנכ"לית תפן, מצטרפת כשותפה לחברת הייעוץ, לצידו של איש העסקים והיזם איל זילברמן – כך נמסר אתמול (א'). זילברמן רכש לא מכבר את חברות הטכנולוגיה קוד ווליו ו-וולדאן, ולפני כן היה מבכירי קווליטסט.

ביצור פרנס משמשת בשנתיים האחרונות גם כיו"רית המכון לייצור מתקדם של משרד הכלכלה.

תפן היא חברת ייעוץ, שבשנתיים האחרונות רכשה ומיזגה חברות שמתמחות בטכנולוגיות חדשניות ובחיזוי עסקי, כמו esi קומטיגו. יש לה יותר מ-4,000 לקוחות, בהם חברות היי-טק וטכנולוגיה, משרדי ממשלה, בתי וקופות חולים, בנקים, רשתות קמעונאיות ורשויות מקומיות. היא מעסיקה מעל 120 עובדים בארץ ובחו"ל. יש לה שלוחות באסיה ובארצות הברית, ובימים אלה היא מקימה חברה בת בדובאי.

לדברי ביצור פרנס, "אני פותחת את 2021 עם התחלה חדשה במקום שהוא בית עבורי. בכוחות משולבים, זילברמן ואני הצלחנו להצמיח את תפן ולהכניס אותה לתחומי פעילות חדשים בעולמות הטכנולוגיה, התעשייה והחדשנות. יש לנו עוד הרבה תוכניות בקנה והצטרפותי כשותפה תסייע לקדם אותן".

מלי ביצור פרנס מצטרפת כשותפה לקבוצת תפן Reviewed by on . מלי ביצור פרנס, מנכ"לית תפן, מצטרפת כשותפה לחברת הייעוץ, לצידו של איש העסקים והיזם איל זילברמן - כך נמסר אתמול (א'). זילברמן רכש לא מכבר את חברות הטכנולוגיה קוד מלי ביצור פרנס, מנכ"לית תפן, מצטרפת כשותפה לחברת הייעוץ, לצידו של איש העסקים והיזם איל זילברמן - כך נמסר אתמול (א'). זילברמן רכש לא מכבר את חברות הטכנולוגיה קוד Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    עפרה בת ארי

    לא מכירה אותך באופן אישי, אבל מכירה את אביך המקסים ד"ר אבי ביצור,שהיתה לי הזכות לעבוד איתו.שמעתי עליך הרבה כבר לפני שנים.
    אני בטוחה שהתפוח לא נפל רחוק מהעץ, ואני מאחלת לך המון הצלחה.

הגיבו