תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » מהיום: מיקרוסופט טימס לא זמינה למיליוני משתמשים
Microsoft Teams

מהיום: מיקרוסופט טימס לא זמינה למיליוני משתמשים

זאת, מאחר שמיקרוסופט הפסיקה את התמיכה של טימס באקספלורר 11 ● החל מאוגוסט הקרוב תיפסק גם התמיכה של שירותי Microsoft 365 בגרסת דפדפן זו

מאת 30 בנובמבר 2020, 18:03 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תוכנת שיחות הרשת הארגונית מיקרוסופט טימס הפסיקה היום (ב') לעבוד עבור מיליוני משתמשים בעולם. הסיבה היא שאחד מהשינויים הרבים שעוברת באחרונה הפלטפורמה הוא הפסקת התמיכה באינטרנט אקספלורר 11, הגרסה האחרונה של הדפדפן הישן של מיקרוסופט, שרבים עדיין משתמשים בגרסת הדפדפן של טימס תוך שהם גולשים באמצעותה.

גרסת הדפדפן של מיקרוסופט טימס נחשבת לאחת הפופולריות בתחום, בעיקר בקרב ארגונים. משתמשי אקספלורר 11 שירצו להמשיך להשתמש בטימס בגרסת הדפדפן יצטרכו לעבור ל-Edge החדש, שמבוסס על מנוע התצוגה של כרום מבית גוגל. יש לציין שמיקרוסופט מוציאה לפנסיה גם את הגרסה המקורית של Edge, שהתמיכה בה תסתיים בתחילת מרץ הקרוב.

מדובר בחלק ממהלך כולל שמבצעת מיקרוסופט כדי "להיפטר" מעודפי העבר שלה. מי שלא ייפרד מאינטרנט אקספלורר 11 לא יוכל לעבוד החל מאוגוסט הקרוב גם עם יישומי ושירותי Microsoft 365, אלא אם כן הוא עובד עם עוד דפדפן ויעשה זאת דרכו. באותו החודש, חלק מהתכונות הקיימות יפסיקו לעבוד והתכונות החדשות בכלל לא יאפשרו גישה.

מהיום: מיקרוסופט טימס לא זמינה למיליוני משתמשים Reviewed by on . תוכנת שיחות הרשת הארגונית מיקרוסופט טימס הפסיקה היום (ב') לעבוד עבור מיליוני משתמשים בעולם. הסיבה היא שאחד מהשינויים הרבים שעוברת באחרונה הפלטפורמה הוא הפסקת הת תוכנת שיחות הרשת הארגונית מיקרוסופט טימס הפסיקה היום (ב') לעבוד עבור מיליוני משתמשים בעולם. הסיבה היא שאחד מהשינויים הרבים שעוברת באחרונה הפלטפורמה הוא הפסקת הת Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    טכנאי מחשבים

    נו בחייאת אני לא מאמין שיש עדיין אנשים הזויים שמשתמשים באקספלורר 11! WTF?? מה נסגר? זה דפדפן ישן שהיו לו הרבה מאוד בעיות ובאגים וקריסות ותקיעות ועצירות. הגרסה הכי מעודכנת של הדפדפן הזה יצאה אי שם לפני כמעט 8 שנים ב-2013.. וגם אז היא הייתה דפוקה! אני כל החיים משתמש רק בכרום ופיירפוקס. אלה הדפדפנים הכי טובים שיש!

הגיבו