תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » גיוס בעולם האינשורטק: נובידאה הישראלית גייסה 15 מיליון דולר
רועי אגאבאבא, מנכ"ל נובידאה. צילום: דיוויד גראב

גיוס בעולם האינשורטק: נובידאה הישראלית גייסה 15 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמת אינשורטק מונחית נתונים, שמציעה ניתוחי מידע ותובנות עסקיות בזמן אמת

מאת 24 בנובמבר 2020, 15:38 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נובידאה (Novidea) הישראלית, שעוסקת בפיתוח טכנולוגיות לעולם הביטוח, הודיעה היום (ג') כי השלימה סבב גיוס בסך של 15 מיליון דולר, לטובת המשך עבודות הפיתוח על הפלטפורמה שלה והרחבת מספר המדינות שבהן היא פועלת באירופה, בארצות הברית ובעוד אזורים גיאוגרפיים. סבב הגיוס הובל על ידי הקרן השנייה של JAL Ventures Fund והשתתפו בו המשקיעים הקיימים.

החברה פיתחה פלטפורמת אינשורטק מונחית נתונים (Data Driven) במחשוב ענן, שלדבריה מאפשרת לברוקרים, סוכנים ו-MGAs להגדיל את המכירות והיעילות התפעולית לכל אורך מחזור ההפצה. הטכנולוגיה מסייעת לגופי ביטוח רבים, שמפעילים מערכות מיושנות, שהינן מוגבלות, בלתי גמישות, ויקרות לעדכון. לעומת זאת, בנובידאה אומרים שהפלטפורמה שלהם מאפשרת עבודה מכל מכשיר ומכל מקום, ומציעה ניתוחי מידע ייחודיים ותובנות עסקיות בזמן אמת.

נובידאה נוסדה ב-2010 ולה שלושה סניפים – בלונדון, בניו-יורק ובמטה בנתניה. כמנכ"ל החברה משמש רועי אגאבאבא ויש לה יותר מ-85 לקוחות ב-17 מדינות ברחבי העולם.

אגאבאבא אמר כי "אנחנו רואים ביקוש הולך וגדל בעולם לפלטפורמה חכמה שמתרגמת נתוני ביטוח לתובנות עסקיות בזמן אמת, יכולות אנליטיות מתקדמות ומידע שניתן לפעול לפיו. ההשקעה תאפשר לנובידאה להמשיך את צמיחתה הגלובלית, תוך הרחבת פעילותה בארצות הברית, באירופה ובשווקים נוספים. כמו כן, סבב הגיוס ישמש להאצת פעילויות המו"פ והחדשנות, ולהגדלת הצוות שלנו".

גיוס בעולם האינשורטק: נובידאה הישראלית גייסה 15 מיליון דולר Reviewed by on . נובידאה (Novidea) הישראלית, שעוסקת בפיתוח טכנולוגיות לעולם הביטוח, הודיעה היום (ג') כי השלימה סבב גיוס בסך של 15 מיליון דולר, לטובת המשך עבודות הפיתוח על הפלטפו נובידאה (Novidea) הישראלית, שעוסקת בפיתוח טכנולוגיות לעולם הביטוח, הודיעה היום (ג') כי השלימה סבב גיוס בסך של 15 מיליון דולר, לטובת המשך עבודות הפיתוח על הפלטפו Rating: 0

הגיבו