תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » העדכון החדש של Chrome: "ההישג הגדול ביותר מזה שנים בביצועים"
עדכון לדפדפן כרום של גוגל

העדכון החדש של Chrome: "ההישג הגדול ביותר מזה שנים בביצועים"

"העדכון של החודש מייצג את ההישג הגדול ביותר מזה שנים בביצועים של Chrome", מציין בבלוג שכתב מאט וואדל, מנהל המוצר של Chrome ● העדכון האחרון לשנת 2020 של הדפדפן הפופולרי ביותר בעולם מתמקד בעיקר בשיפור ביצועים וביעילות

מאת 18 בנובמבר 2020, 14:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) חותמת את שנת 2020 עם שדרוג הדפדפן שלה לגירסת Chrome 87, שלדבריה מציג שיפור ביצועים משמעותי. "העדכון של החודש מייצג את ההישג הגדול ביותר מזה שנים בביצועים של Chrome", מציין בבלוג שכתב מאט וואדל, מנהל המוצר של Chrome.

לדבריו, מקבץ גדול של שינויים והתאמות הובילו לשיפורים משמעותיים בכמה חזיתות.

הראשונה, בנושא טאבים – הדפדפן יתעדף את הטאבים הפעילים על פני אחרים שברקע, ובכך "יפחית את צריכת משאבי ה-CPU פי חמישה ויאריך את חיי הסוללה ב-1.25 שעות (בהתבסס על קני מידה פנימיים שלנו).. זאת בלי להקריב פעילויות רקע, כמו האזנה למוזיקה או קבלת התראות".

גם פתיחת הדפדפן תהיה מהירה יותר ב-25%, לדברי החברה. לצד כך, טעינת דפים תואץ ב-7%, "וכל אלה תוך שימוש בפחות סוללה ו-RAM מאשר בעבר".

עוד הוסיפה גוגל אפשרות לחיפוש טאבים. "תוכלו לראות כעת רשימה של הטאבים הפתוחים – בלי קשר לחלונות שבהם הם פתוחים – ופשוט להקליד כדי למצוא את הטאב הדרוש". תכונה זו תחל לפעול קודם במחשבי Chrome, ובהמשך תורחב גם לגירסאות האחרות של הדפדפן.

לשורת הכתובת נוספה תכונה שגוגל מכנה Chrome Actions, שתאפשר לבצע פעולות שונות משורת הכתובת. למשל, הקלדה של "מחק היסטוריה" בשורת הכתובת – תוביל לפעולה המבוקשת. הפעולות הראשונות האפשריות מתמקדות בפרטיות ואבטחה, ויהיו זמינות בגירסאות הדסקטופ של הדפדפן.

ולבסוף, תכונה שגוגל מכנה כרטיסים, שתציג כרטיסים בפתיחת דף חדש בדפדפן, ולחיצה עליה תוביל לתכנים שנצפו לאחרונה על ידי המשתמש, ובכך תיכסך ממנו פעולת החיפוש בהיסטוריית הגלישה. תכונה זו, מציינת גוגל, תופעל רק בקרב חלק מן המשתמשים, מתחת לאזור הקיצורים, ולדבריה היא מתכננת להוסיף כרטיסים בנושא בידור בשנה הבאה.

העדכון החדש של Chrome: "ההישג הגדול ביותר מזה שנים בביצועים" Reviewed by on . גוגל (Google) חותמת את שנת 2020 עם שדרוג הדפדפן שלה לגירסת Chrome 87, שלדבריה מציג שיפור ביצועים משמעותי. "העדכון של החודש מייצג את ההישג הגדול ביותר מזה שנים ב גוגל (Google) חותמת את שנת 2020 עם שדרוג הדפדפן שלה לגירסת Chrome 87, שלדבריה מציג שיפור ביצועים משמעותי. "העדכון של החודש מייצג את ההישג הגדול ביותר מזה שנים ב Rating: 0

הגיבו