תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מדיה-טק מרחיבה את משפחת מעבדי ה-Dimensity – כלפי מטה
ה-Dimensity 700 של מדיה-טק. מקור: אתר החברה

מדיה-טק מרחיבה את משפחת מעבדי ה-Dimensity – כלפי מטה

המטרה של החברה עם מעבד ה-Dimensity 700 היא להביא את הדור החמישי לשוק הביניים, ואולי אף למטה מכך ● הטלפונים הראשונים עם המעבד החדש – בסוף הרבעון הראשון של 2021

מאת 11 בנובמבר 2020, 16:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מדיה-טק ממשיכה להרחיב את משפחת מעבדי ה-Dimensity שלה, שמכילים תמיכה מובנית בקישוריות סלולרית מהדור החמישי. ההרחבה הפעם היא כלפי מטה, עם Dimensity 700 – מעבד שהמטרה המוצהרת שעומדת מאחוריו היא להביא את התמיכה ב-5G גם אל שוק טלפוני הביניים ואף עוד מתחת לזה – או, לפי החברה, שה-5G יהיה זמין בכל נקודות המחיר.

המגוון שמציעה המשפחה הזו של המעבדים מקיף את כל הרמות של הטלפונים החכמים, ומדיה-טק ביצעה כמה עיגולי פינות כדי להתאים את המעבד כך שיהיה זמין גם ליצרניות קטנות, שמחפשות פתרונות זולים יותר.

ה-Dimensity 700 מיוצר בליתוגרפיה של 7 ננו-מטר והוא מבוסס על שתי ליבות Cortex-A76 במהירות של עד 2.2 ג'יגה-הרץ, כשלצידן שש ליבות מיושנות יותר, המבוססות על Cortex-A55 במהירות מרבית של 2 ג'יגה-הרץ. השבב הגרפי הוא ARM Mali-G57 בתצורת שתי ליבות ובמהירות של עד 950 מגה-הרץ שיכול לאפשר צילומי וידיאו צילום בעד 2K במהירות של עד 30 פריימים לשנייה – וכיום זה מספיק.

אמנם יש במעבד החדש שבב בינה מלאכותית, אבל הוא מיועד בעיקר כדי לעזור לצילום, כשה-Dimensity 700 יכול לתמוך במצלמה ראשית של עד 64 מגה-פיקסלים או בשילוב של 16+16 מגה-פיקסלים. כן תומך המעבד בזיכרון אחסון יחסית מיושן בתקן UFS 2.2 ובעד 12 ג'יגה-בייט של זיכרון RAM מסוג LPDDR4x-2133 הוותיק.

הרזולוציה המרבית האפשרית של המסך היא 2,520 על 1,080 פיקסלים, או +FHD ביחס היבט של 21:9. קצב הריענון המרבי הוא 90 הרץ. לפי החברה, טלפונים המבוססים על המעבד הזה יגיעו לשוק ברבעון הראשון של 2021.

מדיה-טק מרחיבה את משפחת מעבדי ה-Dimensity – כלפי מטה Reviewed by on . מדיה-טק ממשיכה להרחיב את משפחת מעבדי ה-Dimensity שלה, שמכילים תמיכה מובנית בקישוריות סלולרית מהדור החמישי. ההרחבה הפעם היא כלפי מטה, עם Dimensity 700 - מעבד שהמ מדיה-טק ממשיכה להרחיב את משפחת מעבדי ה-Dimensity שלה, שמכילים תמיכה מובנית בקישוריות סלולרית מהדור החמישי. ההרחבה הפעם היא כלפי מטה, עם Dimensity 700 - מעבד שהמ Rating: 0

הגיבו