תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » Daily Startup » בנק הפועלים הכריז על הסטארט-אפים בתחום הנגישות שיזכו לתמיכה
מימין: עו"ד חן שמילו, מנכ"ל 8200 אימפקט, עידו גולדברג, Soul Bird, מריאנה מועלם, מנהלת תחום הנגישות, בנק הפועלים, אריה יקל מלמד, מנהל מרחב החדשנות, בית חולים אלין, תומר לוי, Sign Now, שי פולג, Xsible. צילום: באדיבות בנק הפועלים

בנק הפועלים הכריז על הסטארט-אפים בתחום הנגישות שיזכו לתמיכה

שלושה סטארט-אפים נבחרו לליווי על ידי בנק הפועלים במסגרת מגמת הנגישות באקסלרטור 8200 אימפקט: Soul Bird - המסייע לאבחון אוטיזם, Sign Now - תרגום לשפת הסימנים ו-Xsible - מיפוי מקומות נגישים

מאת 10 בנובמבר 2020, 13:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בנק הפועלים הכריז על שלוש חברות הסטארט-אפ שבהן יתמוך במסגרת מגמת הנגישות במחזור השישי של האקסלרטור 8200 אימפקט, במסגרת יום עיון מיוחד שנערך במרכז החדשנות בבית חולים אלין בירושלים.

מגמת הנגישות בתוכנית, בחסות המרכז לבנקאות חברתית של הבנק, מסייעת למיזמים לגבש מודל עסקי בר קיימא ולשפר את הפיתוח הטכנולוגי של המוצר. זהו חלק ממהלך רחב של הבנק לרתום את תחום ההיי-טק והיזמות בישראל לעשייה חברתית עם דגש על תחום הנגישות.

הסטארט-אפים שנבחרו לקחת חלק במגמת הנגישות השנה וליהנות ממענק כספי וליווי מקצועי של הבנק בנושא נגישות הם:

Soul Bird –פלטפורמת אבחון מרחוק, שתסייע למערכות בריאות לקצר את זמן האבחון של אוטיזם בקרב ילדים.

Sign Now – פלטפורמה דיגיטלית, המנגישה תרגום לשפת הסימנים בכל זמן ובכל מקום באמצעות שיחת וידיאו זמינה עם מתרגם לשפת הסימנים.

Xsible – אפליקציית מיפוי של מקומות נגישים, תוך שימוש במידע ממשלתי ומידע של המשתמשים עצמם.

במסגרת יום העיון נהנו המשתתפים מהרצאות של ירון גליצקי, הישראלי הבכיר במיקרוסופט, על טכנולוגיות נגישות, של עו"ד איציק סבתו, מנכ"ל קרנות הביטוח הלאומי, יובל וגנר, נשיא ומייסד נגישות ישראל, על הזווית העסקית בנגישות טכנולוגית, וטל שחר לוצאטו, על נציבות שוויון הזדמנויות לאנשים עם מוגבלות.

8200 אימפקט היא תוכנית ההאצה (אקסלרטור) הראשונה בישראל למיזמים חברתיים-טכנולוגיים בשלבים מוקדמים, שהוקמה על ידי עמותת בוגרי 8200, ועומד בראשה עו"ד חן שמילו, בוגר היחידה.

התוכנית, הפותחת את המחזור השישי, פונה לכל יזם חברתי-טכנולוגי, ולא רק לבוגרי 8200, המעוניין לפתור בעיה חברתית מהותית באמצעים טכנולוגיים. הסטארט-אפים המתקבלים זוכים להשתתף בתוכנית הכשרה בת חמישה חודשים, וכוללת סדנאות, הרצאות ואירועים בליווי יזמים מצליחים, אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ומשקיעים בכירים, שירותים מקצועיים בתחומים רבים ללא תשלום, מערך מנטורים עשיר, שעות ייעוץ וחיבור למשקיעים ולרשת של בוגרי 8200.

החל מהשנה שעברה נפתחה מגמת נגישות במסגרת האקסלרטור בשיתוף בנק הפועלים, והסטראט-אפים הנבחרים למגמה זוכים לליווי מקצועי ולמענק כספי מהבנק.

בנק הפועלים הכריז על הסטארט-אפים בתחום הנגישות שיזכו לתמיכה Reviewed by on . בנק הפועלים הכריז על שלוש חברות הסטארט-אפ שבהן יתמוך במסגרת מגמת הנגישות במחזור השישי של האקסלרטור 8200 אימפקט, במסגרת יום עיון מיוחד שנערך במרכז החדשנות בבית ח בנק הפועלים הכריז על שלוש חברות הסטארט-אפ שבהן יתמוך במסגרת מגמת הנגישות במחזור השישי של האקסלרטור 8200 אימפקט, במסגרת יום עיון מיוחד שנערך במרכז החדשנות בבית ח Rating: 0

הגיבו