תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » "פושעי הסייבר נאמנים להמלצה 'לעולם אל תבזבז משבר טוב'"
פיטר ליב, נשיא ומנכ''ל מק'אפי. צילום: יח"צ

"פושעי הסייבר נאמנים להמלצה 'לעולם אל תבזבז משבר טוב'"

פיטר ליב, מנכ"ל מקאפי: "המאבק לסיכול מתקפות סייבר החריף מאז פרוץ הקורונה" ● בכנס שערכה החברה לפני ימים אחדים הוצג כלי למניעת דליפת נתונים, שפותח על ידי מרכז המו''פ של ענקית האבטחה בישראל, אותו מובילה כוכבית אלמגור

מאת 5 בנובמבר 2020, 14:49 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"פושעי הסייבר נאמנים להמלצה 'לעולם אל תבזבז משבר טוב'. המאבק לסיכול מתקפות סייבר החריף מאז פרוץ הקורונה", כך אמר פיטר ליב, נשיא ומנכ"ל מק'אפי (McAfee).

ליב דיבר בכנס שערכה החברה לפני ימים אחדים. "הטרנספורמציה הדיגיטלית מתבססת על הגירה מואצת לענן, לצד נוף האיומים המתפתח במהירות. אנחנו מגיבים לכך באמצעות מגוון דרכים חדשות לחיזוי ולניתוח של איומי האבטחה המשתנים". לדבריו, "מגיפת הקורונה אילצה עסקים לעבור לעבודה מהבית ולאפשר חיבור לעבודה מכל מסך. במקביל, עברייני הסייבר המשיכו להתחזק ולנצל את הקורונה כפיתיון. אנו מתמודדים עם יריבים נמרצים, וראינו עלייה של יותר מ-40% באירועי סייבר שנחשפו במחצית הראשונה של 2020. התוקפים מתבססים על הכלים והשיטות הרגילות שלהם, אך מוסיפים לתקיפות שלהם 'טוויסט מיוחד' של קורונה".

"מתקפות חיצוניות על שירותי ענן גדלו בשיעור של כ-600% מינואר עד אפריל, כאשר מגזר החינוך הראה זינוק חד ברגע שבתי הספר עברו ללמידה מהבית בחודש מרץ", אמר ליב. "ראינו עלייה בשימוש במתקפות כופרה, עם ניצול של נושאים הקשורים בקורונה וחולשות ב-RDP, פרוטוקול שולחן עבודה מרוחק. כך, למשל, קמפיין שמשך גולשים למידע של מוסדות מחקר בעלי מוניטין, כך, ספאם שתוכנן להיראות כמידע חיוני על התגוננות מפני המגפה. הכל נעשה במטרה למשוך אנשים שעובדים מהבית למלכודות המבוססות על הנדסה חברתית, ובדרך זו לחדור לארגונים שלהם".

כלי הגנה כנגד האיומים החדשים

ליב הציג את אחד החידושים של החברה, שמכוון לאיומים החדשים – MVision Insights. "הכלי מסייע ללקוחות למנוע ולחזות איומים. כמות הנתונים העצומה שאליה אנו יכולים לגשת, מטלמטריה של יותר ממיליארד נקודות קצה, מסייעת בזיהוי קמפיינים של תקיפה ממוקדת כנגד תעשיות שונות", אמר ליב. "אחת היכולות החדשות היא לוח מחוונים, המתעדכן מדי יום ועוקב אחר סך כל התוכנות הזדוניות שזוהו, חשיפות ייחודיות ומגזרי התעשייה המותקפים ביותר. הכלי יכול גם לפקח על קמפיינים המכוונים לתקוף מדינה, תעשייה, או מגזר ספציפי".

עוד ציין ליב את MVision UCE (ר"ת Unified Cloud Edge), אשר לדבריו, "עונה על הצורך בניראות, הגנה על נתונים, בקרת גישה, הגנה מפני איומים, ניהול פגיעות וניהול תצורה, והכל באמצעות תזמור ואוטומציה עם CASB. החידושים במוצר מביאים גישה ייחודית להגנה מפני מתקפת כופרה ופישינג, וכוללים שילוב של טכנולוגיית RBI לבידוד הדפדפן מרחוק בזמן אמת".

כוכבית אלמגור, מנהלת מרכז הפיתוח של מק'אפי בישראל. צילום: אילון יחיאל

כוכבית אלמגור, מנהלת מרכז הפיתוח של מק'אפי בישראל. צילום: אילון יחיאל

בנוסף, החברה הציגה יכולת DLP אחודה למניעת אובדן נתונים ולניהול אירועי אבטחה בכל המכשירים, הרשתות, באינטרנט ובענן. יכולות ה-DLP פותחו בידי צוות הפיתוח המקומי של ענקית האבטחה, אותו מובילה כוכבית אלמגור, מנהלת מרכז הפיתוח של מק'אפי בישראל.

"האיומים המתרחבים והשינויים בשוק ובסביבות הטכנולוגיות, הם המפתח לבחירת ההשקעות וההחלטות האסטרטגיות שלנו כיום", סיכם ליב, "מק'אפי נמצאת בעמדה מצוינת ונשענת על בסיס פיננסי חזק, על חדשנות, ויש לה את האנשים המתאימים כדי לעזור לפתח חדשנות ולהוביל".

"פושעי הסייבר נאמנים להמלצה 'לעולם אל תבזבז משבר טוב'" Reviewed by on . "פושעי הסייבר נאמנים להמלצה 'לעולם אל תבזבז משבר טוב'. המאבק לסיכול מתקפות סייבר החריף מאז פרוץ הקורונה", כך אמר פיטר ליב, נשיא ומנכ''ל מק'אפי (McAfee). ליב דיב "פושעי הסייבר נאמנים להמלצה 'לעולם אל תבזבז משבר טוב'. המאבק לסיכול מתקפות סייבר החריף מאז פרוץ הקורונה", כך אמר פיטר ליב, נשיא ומנכ''ל מק'אפי (McAfee). ליב דיב Rating: 0

הגיבו