משה מורגנשטרן, מנמ"ר מנורה מבטחים: הצטיינות גם ב-2020

המנמ"ר המצטיין מתחרות מצטייני המחשוב של אנשים ומחשבים ב-2019 ממשיך להוביל את הטרנספורמציה הדיגיטלית ופרויקטי המחשוב של מנורה מבטחים בהצלחה גם ב-2020

משה מורגנשטרן, משנה למנכ"ל ומנהל אגף מערכות מידע וטכנולוגיה במנורה מבטחים. צילום: יח"צ

משה מורגנשטרן, משנה למנכ"ל ומנהל אגף מערכות מידע וטכנולוגיה במנורה מבטחים, ממשיך להצליח, ולקבל הוקרה על כך: אחרי שבשנה שעברה הוא זכה באות המנמ"ר המצטיין בתחרות מצטייני המחשוב של אנשים ומחשבים, הוא לא חדל מביצוע פרויקטים מוצלחים ומגוונים.

מורגנשטרן ממשיך להוביל במנורה מבטחים פרויקטי מחשוב רבים, בהם טרנספורמציה דיגיטלית, פיתוח תהליכים דיגיטליים ורובוטיקה, שבחלקם הגדול נועד על מנת להתייעל ולשפר את השירות ללקוחות.

"Piece of art"

בנימוקי הפרס בשנה שעברה כתב יו"ר הוועדה, פרופ' גדי אריאב מאוניברסיטת תל אביב: "מורגנשטרן הוא Piece of art – תופעה יוצאת דופן במקום שהוא נמצא ובתפקיד שהוא ממלא. האינסטינקטים החדשניים שלו – שמונחים מגישה שמאתגרת קונבנציות שאף אחד לא חשב לאתגר – מצעידים את המערכות התפעוליות של מנורה מבטחים בנתיבי חדשנות מרתקים".

"התפתחות הקריירה המקצועית שלו מעוררת השתאות – ושום דבר בה לא ממש צפוי ולא מובן מאליו", נכתב. "מורגנשטרן טיפס בהיררכיה הארגונית, עם יכולת למידה מרשימה ופיתוח הבנה עמוקה לעסקי הביטוח המאתגרים, ובמיוחד לאתגרי הטרנספורמציה הדיגיטלית ולפוטנציאל העסקי שלה".

"מורגנשטרן", המשיך פרופ' אריאב, "מניב למנורה מבטחים גם תועלות תפעוליות מוחשיות – בפרודוקטיביות תהליכית, באינטגרציות מפתיעות של מערכות פנימיות וחיצוניות, וגם בבניית בסיס מוצק ליישומי ביג דטה, לתועלות עתידיות ספקולטיביות. הוא יוזם, דומיננטי וחדשן – ומחובר בנשמתו לשטח".

יש לציין כי בתחרויות ההצטיינות של אנשים ומחשבים מודגשת העובדה שקבלת אות הצטיינות בשנה אחת לא מונעת מלקבל אות נוסף בשנה שלאחר מכן, כי ההצטיינות היא תהליך מתמשך ותמידי. זה נכון במיוחד בתקופה מאתגרת זו.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים