תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » כאן בונים: סייט-אוור הישראלית מגייסת 10 מיליון דולר
מייסדי סייט-אוור. מימין: אורי אפק, סמנכ"ל טכנולוגיות, וזאב בראודה, מנכ"ל. צילום: נתי גולד

כאן בונים: סייט-אוור הישראלית מגייסת 10 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה סייט-אוור פיתחה את הפלטפורמה הראשונה בתעשייה מבוססת בינה מלאכותית שמאמתת תהליכי בנייה ומספקת אימות תקינות עבודות בנייה באמצעות שירותי AI ייחודיים שפותחו בחברה, עוקבת אחר שלמות העבודה ומזהה סטיות בזמן אמת ● כספי הגיוס ישמשו את החברה להעמקת המחקר והפיתוח במוצר שלה ולהרחבת השיווק לשוק האמריקני

מאת 8 באוקטובר 2020, 15:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סייט-אוור (SiteAware) הישראלית השלימה גיוס של 10 מיליון דולר במסגרת סבב הגיוס הראשון של החברה אחרי השקעות הסיד. סבב הגיוס הובל על ידי Axon Ventures ו-Robert Bosch Venture Capital GmbH. כספי הגיוס ישמשו את חברה להמשיך את עבודות הפיתוח ולהרחבת השיווק בשוק האמריקני.

החברה פיתחה פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית שמאמתת תהליכי בנייה ומספקת אימות תקינות עבודות בנייה באמצעות שירותי AI ייחודיים שפותחו בחברה. החברה מציגה, לראשונה בתעשייה, סטנדרט לביצוע אימות בנייה דיגיטלי (Digital Construction Verification) ומאפשרת עקביות ללא פשרות באיכות הבנייה, הפחתת עלויות וסיכונים ארוכי טווח, הנובעים משגיאות ביצוע.

"שוק הבנייה האמריקני נאמד בכ-1.3 טריליון דולר ובעל תרומה מרכזית לכלכלה האמריקנית", אמר זאב בראודה, מנכ"ל סייט-אוור. "מזעור טעויות הבנייה מאפשר הפחתה של 10%-30% מהעלות הכוללת. הטכנולוגיה של החברה מורידה באופן משמעותי את התקורה, וחיסכון זה מתבטא בהוזלת מחירים ללקוחות הקצה", הוא הוסיף.

סייט-אוור פיתחה את הפלטפורמה הראשונה בתעשייה לאימות בנייה דיגיטלי (DCV). הפלטפורמה עוקבת אחר שלמות העבודה ומזהה סטיות בזמן אמת, תוך שהיא מאפשרת לצוות פרויקט הבנייה לקבל החלטות בזמן, לצמצם עלויות הנובעות מטעויות ולחסוך בליקויים בעלי השלכות ארוכות טווח.

אימות תקינות עבודות בנייה. הטכנולוגיה של סייט-אוור. צילום: יח"צ

הטכנולוגיה שפיתחה סייט-אוור מבצעת סריקה דיגיטלית של מבנים בתהליכי הבנייה ויוצרת מודל תלת ממדי בדיוק גבוה של האזורים השונים. לאחר מכן, המודל עובר תהליך אימות בהשוואה לתוכניות הבנייה המאושרות, על מנת לאתר ולסמן טעויות בביצוע העבודות בשטח. המוצר מאפשר תצוגה מלאה של העבודה בזמן אמת, לצד חשיפת כל חריגה, קטנה כגדולה, ביחס לתוכניות הבנייה, ובכך מאפשר לצוותי השטח לבצע את ההתאמות הנדרשות ללא עלות נוספת או השלכות עתידיות.

"המוצר מאפשר לקבלנים וליזמים להפחית את עלות הטעויות ולצמצם את הסיכונים הכרוכים בתהליך הבנייה באופן משמעותי. האפקט המצטבר של שינוי זה מאפשר ליזמים להוזיל את עלות הקמת הנדל"ן, ובכך לספק הזדמנויות טובות יותר לרוכשי בתים". הוסיף בראודה. "הטכנולוגיה שלנו מאפשרת הלכה למעשה את סגירת הפער בין תוכניות העבודה לביצוע בשטח, ופותרת אתגר אדיר בשוק של יותר מטריליון דולר", אמר בראודה.

"סייט-אוור פיתחה טכנולוגיה חדישה, המספקת את הערך הדיגיטלי שעולם הבנייה זקוק לו, ואנחנו שמחים להצטרף לחזון שלהם" אמר ערד נוה, שותף ב-Axon VC. "התרשמנו מאוד מיכולות החברה בבניית בסיס לקוחות, המורכב מחברות מובילות בארה"ב, ויתר על כן, מההשפעה של המוצר של החברה על התעשייה כבר היום.

"יכולות ה-AI הייחודיות לעולם הבנייה של החברה מייעלות את העבודה באתר הבנייה ויאפשרו לתעשייה להוזיל עלויות בנייה באופן משמעותי". אמר ד"ר אינגו רמסול, מנכ"ל Robert Bosch Venture Capital. "הטכנולוגיה של סייט-אוור מאפשרת לצוותי שטח להשיג איכות בניסיון ראשון (First Time Quality), ואנחנו מאמינים שזה יהפוך לנורמה החדשה בענף", הוסיף.

כאן בונים: סייט-אוור הישראלית מגייסת 10 מיליון דולר Reviewed by on . סייט-אוור (SiteAware) הישראלית השלימה גיוס של 10 מיליון דולר במסגרת סבב הגיוס הראשון של החברה אחרי השקעות הסיד. סבב הגיוס הובל על ידי Axon Ventures ו-Robert Bos סייט-אוור (SiteAware) הישראלית השלימה גיוס של 10 מיליון דולר במסגרת סבב הגיוס הראשון של החברה אחרי השקעות הסיד. סבב הגיוס הובל על ידי Axon Ventures ו-Robert Bos Rating: 0

הגיבו