קבוצת מלם תים רוכשת את הבעלות של חברת אדיוסיסטמס פרויקטים

מלם תים ממשיכה לגדול ולהתרחב, והפעם בהשקעה של 39 מיליון שקל, שתעניק לה 70% מהון המניות של הנרכשת ● שלמה איזנברג, יו"ר מלם תים: "הרכישה צפויה להרחיב את פעילות מיקור החוץ של החברה ולאפשר לה לספק שירותים נוספים בתחום זה"

תוצאות מרשימות. מלם תים
אדיוסיסטמס

אדיוסיסטמס

קבוצת מלם תים רוכשת 70% מהון המניות של חברת אדיוסיסטמס פרויקטים (EduSystems) תמורת 39 מיליון שקל, ובכך הופכת לשליטה בחברה. במסגרת ההסכם שנחתם לרוכשת הזכות בהמשך לרכוש את יתר מניותיה של אדיסיסטמס, העוסקת בניהול ותפעול של פרויקטים רחבי היקף במגזר הציבורי, הכוללים: אפיון, פיתוח, תפעול ובקרה בתחומים רבים, ובפרט בתחומי החינוך, ההדרכה, הקהילה והתרבות. חברת אדיוסיסטמס פרויקטים מונה כ-250 עובדים.

שלמה אייזנברג, יו"ר מלם תים, הסביר ש-"רכישת 70% מחברת אדיוסיסטמס פרויקטים היא חלק מאסטרטגיית הצמיחה של קבוצת מלם. הרכישה צפויה להרחיב את פעילות מיקור החוץ של החברה ולאפשר לה לספק שירותים נוספים בתחום זה. בכוונת קבוצת מלם תים לסייע בהרחבת פעילותה של אדיוסיסטמס, תוך הפעלתה כחברה עצמאית על בסיס הנהלתה הקיימת והמנוסה".

אודי וינטראוב, מנכ"ל משותף, מלם תים: "חברת אדיוסיסטמס מהווה זרוע ביצועית של משרדי הממשלה לפרויקטים אסטרטגיים במגוון של תחומים. אנו מעריכים שאחד מקטרי הצמיחה ליציאה מהמשבר יהיו מכרזים ממשלתיים גדולים להנעת הכלכלה ולהאצה של פרויקטים, שהקורונה רק חידדה את הצורך המיידי לטיפול בהם, כדוגמת למידה מרחוק, שירותים מקוונים ועוד. אין לי ספק שהחבירה לאדיוסיסטמס, עם הניסיון והמומחיות המוכחת שלהם בניהול פרויקטים גדולים, תהווה חיזוק משמעותי לקבוצת מלם תים".

זהבה אסא, מנכ"לית אדיוסיסטמס פרויקטים, הסבירה ש-"חברת אדיוסיסטמס מובילה חדשנות בניהול פרויקטים מערכתיים, רב-תחומיים ורחבי היקף, הכוללים: אפיון, פיתוח, תפעול, הדרכה ובקרה. תחום העיסוק המרכזי שלנו הנו מכרזים במגזר הציבורי ופיתוח מערכות מידע. השילוב עם מלם תים, אחד הגופים המובילים במשק בתחום ה-IT, מהווה מכפיל כוח עסקי, שיביא את השותפות להישגים דגולים".

תגובות

(1)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. ביזיון

    רוכשים ורוכשים ורוכשים.
    העיקר את קרן ההשתלמות של כל עובדי החברה הם ביטלו מחודש אפריל עד סוף שנה בתירוצים לקורונה.

    אחלה של תנאים סוציאלים.

אירועים קרובים