תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » גוגל משיקה עדכונים לדפדפן ה-Chrome
שיפורים בכרום

גוגל משיקה עדכונים לדפדפן ה-Chrome

בין העדכונים: ארגון טאבים בנושא מסוים בקבוצות, איחוד כמה טאבים לטאב אחד, צפייה בתצוגה מוקטנת של טאב לפני פתיחתו ועוד

מאת 26 באוגוסט 2020, 14:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

למי שעובדים במצב של ריבוי טאבים פתוחים בדפדפן, גוגל השיקה אתמול תכונות חדשות בדפדפן ה-Chrome, בהן עדכון ביצועים, שלדבריה יזרז את טעינתם ב-10%.

העדכונים החדשים גם מסייעים לארגן טאבים הקשורים לנושא מסוים בקבוצות – תכונה שנחשפה לראשונה בחודש מאי – המאפשרת למשתמשים לאגור בטאב אחד כמה טאבים, וגם לסגור אותם כקבוצה.

"בימים אלה, אנשים מבלים זמן רב בדפדפן כדי לבצע דברים שונים – אם כאלה הקשורים בעבודה, בלימודים או בנושאים אחרים", ציין אלקס איינסלי, מנהל מנהל חוויית משתמש של Chrome בגוגל בפוסט רשמי של החברה. "יש כאלה שעושים שימוש ברשימת משימות, ועבור אחרים, רשימת המשימות מתבטאת בטאבים הפתוחים שלהם בדפדפן".

עדכונים נוספים שגוגל הוסיפה כוללים את היכולת לגרור טאבים מעל טאבים ולצפות בתצוגה מוקטנת של הדף – תכונה שיכולה לסייע, למשל, כאשר יש כמה וכמה טאבים פתוחים של אותו אתר, ואי אפשר להבחין ביניהם.

עוד ציין איינסלי, כי התכונות החדשות ייפרסו בקרב משתמשי Chrome בשבועות הקרובים ובהדרגה, זאת כדי לשמור על יציבות הדפדפן.

גוגל משיקה עדכונים לדפדפן ה-Chrome Reviewed by on . למי שעובדים במצב של ריבוי טאבים פתוחים בדפדפן, גוגל השיקה אתמול תכונות חדשות בדפדפן ה-Chrome, בהן עדכון ביצועים, שלדבריה יזרז את טעינתם ב-10%. העדכונים החדשים ג למי שעובדים במצב של ריבוי טאבים פתוחים בדפדפן, גוגל השיקה אתמול תכונות חדשות בדפדפן ה-Chrome, בהן עדכון ביצועים, שלדבריה יזרז את טעינתם ב-10%. העדכונים החדשים ג Rating: 0

הגיבו