תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » מלם תים רכשה את סילבר.נט ב-15 מיליון שקלים
מלם תים

מלם תים רכשה את סילבר.נט ב-15 מיליון שקלים

הנרכשת היא חברה ותיקה שפועלת בתחום ה-TMA - מערכות לניהול בנקאות וגזברות ארגונית, ובין לקוחותיה נמצאות חברות גדולות ממגזרים שונים

מאת 12 באוגוסט 2020, 18:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מלם תים רכשה את סילבר.נט מערכות מחשבים, שפועלת בתחום ה-TMA (ר"ת Treasury Management Applications) – מערכות לניהול בנקאות וגזברות ארגונית. היקף הרכישה הינו 15 מיליון שקלים – כך מסרה הרוכשת היום (ד').

בהודעה של מלם תים נכתב כי מטרת הרכישה היא "להרחיב את פעילותה במגזר הפיננסי ולהשיא לו ערך באמצעות מערך רחב של פתרונות מחשוב שנותנים מענה לכל צורך עסקי".

סילבר.נט הוקמה ב-1988 על ידי דני גולדשטיין, המשמש כיו"ר הדירקטוריון שלה. היא מספקת פתרונות אינטגרטיביים, שירות לניהול הבנקאות והגזברות בארגון ושירותים משלימים, כגון: ייעוץ, אפיון, ליווי, יישום, הטמעה, הדרכה ותחזוקה לארגונים במשק. בין לקוחותיה נמנים רשות ניירות ערך, התעשייה האווירית, דלק, מכתשים אגן, פרטנר, הוט, הטכניון, כתר פלסטיק, ויסוצקי וחברת החשמל.

יורם לבקוביץ', סמנכ"ל חטיבת הטכנולוגיות של מלם תים, אמר כי "רכישת סילבר.נט תעצים ותחזק את הקשר שלנו עם המגזר הפיננסי, כך שנרחיב וניתן מענה בכל הפלטפורמות בתחום".

לדברי מאיר חפץ, מנכ"ל סילבר.נט, "אנחנו רואים במלם תים שותף טבעי, שיסייע לנו להמשיך את התפתחותנו ולהוביל בצוותא את תחום הבנקאות הפתוחה בישראל".

מלם תים רכשה את סילבר.נט ב-15 מיליון שקלים Reviewed by on . מלם תים רכשה את סילבר.נט מערכות מחשבים, שפועלת בתחום ה-TMA (ר"ת Treasury Management Applications) - מערכות לניהול בנקאות וגזברות ארגונית. היקף הרכישה הינו 15 מי מלם תים רכשה את סילבר.נט מערכות מחשבים, שפועלת בתחום ה-TMA (ר"ת Treasury Management Applications) - מערכות לניהול בנקאות וגזברות ארגונית. היקף הרכישה הינו 15 מי Rating: 0

הגיבו