תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » עובדי אינטל יוכלו להמשיך לעבוד מהבית עד יוני 2021
עובדי אינטל יוכלו לא להגיע למשרד גם בעשרת החודשים הקרובים. בניין החברה החדש בפתח תקווה. צילום: יח"צ

עובדי אינטל יוכלו להמשיך לעבוד מהבית עד יוני 2021

אם מוסדות החינוך יהיו סגורים, החברה תאפשר לעובדים להגיש החזר הוצאות על טיפול בילדים, לימודים מרחוק או סיוע בטיפול בהורים מבוגרים, בהיקף של 300 דולר לחודש

מאת 9 באוגוסט 2020, 16:07 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אינטל עדכנה בימים האחרונים את עובדיה ברחבי העולם כי היא תמשיך את מדיניות העבודה תחת מגבלות הקורונה ותאפשר להם לעבוד מהבית עד יוני 2021. כמו כן, החל מה-1 בספטמבר 2020 ועד ליוני 2021, אינטל תקיים תוכנית חדשה, שבמסגרתה יוכלו העובדים להגיש בקשה להחזר הוצאות חודשי בגין טיפול בילדים, לימודים מרחוק או סיוע בטיפול בהורים מבוגרים – זאת, בגין ימים שבהם בתי הספר יהיו סגורים נוכח משבר הקורונה. סכום התקרה הוא 300 דולר לחודש, או 150 דולר, במקרה של סטודנטים.

שלישית, החברה תאפשר להזמין עד הבית את הכיסא האישי מהקמפוס, וכן לקבל החזר הוצאות עד גובה של 500 דולר לטובת רכש של ציוד משרדי ו-30 דולר מימון להוצאות Wi-Fi לחודש.

אינטל ישראל מעסיקה כ-13,700 עובדים בשלושה מרכזי פיתוח – בחיפה, ירושלים ופתח תקווה, במפעל ייצור בקריית גת, במובילאיי ובמרכזים נוספים.

החברה מצטרפת בכך לתאגידי היי-טק נוספים – בהם פייסבוק, גוגל וטוויטר, שהאריכו את המדיניות שלהם המאפשרת לעובדים לעבוד מביתם, נוכח נגיף הקורונה. רק לפני ימים אחדים הודיעה פייסבוק שהיא מאפשרת את העבודה מהבית עד יולי 2021. טוויטר הודיעה עוד בחודש מאי כי עובהדים שתפקידם מאפשר זאת יוכלו לעבוד מהבית "לתמיד".

עובדי אינטל יוכלו להמשיך לעבוד מהבית עד יוני 2021 Reviewed by on . אינטל עדכנה בימים האחרונים את עובדיה ברחבי העולם כי היא תמשיך את מדיניות העבודה תחת מגבלות הקורונה ותאפשר להם לעבוד מהבית עד יוני 2021. כמו כן, החל מה-1 בספטמבר אינטל עדכנה בימים האחרונים את עובדיה ברחבי העולם כי היא תמשיך את מדיניות העבודה תחת מגבלות הקורונה ותאפשר להם לעבוד מהבית עד יוני 2021. כמו כן, החל מה-1 בספטמבר Rating: 0

הגיבו