תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » אייסקיור השלימה גיוס של 20.7 מיליון שקלים
אייל שמיר, מנכ"ל אייסקיור. צילום: יח"צ

אייסקיור השלימה גיוס של 20.7 מיליון שקלים

הגיוס בוצע במסגרת הנפקת מניות בבורסת תל אביב בתהליך שבו התקבלו ביקושים בהיקף של 24 מיליון שקלים

מאת 9 באוגוסט 2020, 13:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אייסקיור (IceCure)חברה ישראלית למכשור רפואי, המשווקת טכנולוגיה להשמדת גידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים, בטיפול במרפאה ללא ניתוח באמצעות הקפאתם – הודיעה כי השלימה גיוס של 20.7 מיליון שקלים באמצעות הנפקת מניות בבורסת תל אביב.

במסגרת הגיוס, התקבלו ביקושי-יתר של 24 מיליון שקלים, והשתתפו בו בעל השליטה, נושאי משרה ומשקיעים מהציבור. את הגיוס ליוו רוסריו קפיטל, יאיר קפיטל הנפקות ופיננסים, אייפקס חיתום והנפקות, יועצי ההנפקה ירון אילוז ונאור אל-חי וכן עוה"ד רעות אלפיה, עודד הר אבן וגל כהן מפירמת עורכי הדין הבינלאומית סאליבן (Sullivan).

גיוס והנפקה מוצלחים. אייסקיור

גיוס והנפקה מוצלחים. אייסקיור

לקראת הגיוס פרסמה החברה תוצאות מקדמיות חזקות (לא מבוקרות ו/או סקורות על ידי רואה החשבון המבקר של החברה) למחצית הראשונה של 2020. ההכנסות למחצית הראשונה של 2020 הסתכמו בכ-6.5 מיליון שקלים – היקף גבוה ביותר מפי 3 מההכנסות במחצית המקבילה בשנת 2019, והגבוה בכ-13% מסך ההכנסות בשנת 2019.

כמו כן פרסמה אייסקיור צבר הזמנות ליום ה-30 ביוני 2020, וכן למועד הדיווח, אשר עומדים על 9.7 מיליון  שקלים ו-9.1 מיליון שקלים, בהתאמה. צבר ההזמנות משקף, בין השאר, את העסקאות וההסכמים הרבים עליהם דיווחה החברה מתחילת השנה, לרבות בתאילנד, סינגפור, גרמניה, ודרום אפריקה.

אייל שמיר, מנכ"ל החברה: "אנו שמחים על השלמת ההנפקה אשר מבטיחה את מימוש התכנית האסטרטגית שלנו להמשך התרחבות וצמיחה בהיקפי הפעילות. אנו רואים בגיוס הבעת אמון של בעל השליטה וציבור המשקיעים בחברה ובהנהלה. המערכות של אייסקיור מסייעות כבר היום למטופלים הסובלים מגידולים סרטניים ושפירים והתוצאות הקליניות מצביעות על הצלחה משמעותית בהשמדת הגידולים. אנו מאמינים כי גם ברבעונים הבאים נוביל את החברה לרשום הצלחות".

השימוש בטכנולוגיה של אייסקיור מאפשר השמדת גידולים, שפירים וסרטניים, באיברים שונים, בקליניקה רגילה, בפרוצדורה שנמשכת פחות משעה וללא צורך בהרדמה כללית ובאשפוז לפני או אחרי הפרוצדורה. להערכת החברה, הזינוק המרשים שמראה אייסקיור הינו על רקע מגמת ההאצה העולמית של מעבר לטיפולים זעיר פולשניים, שאינם מצריכים שימוש בחדרי ניתוח יקרים, וצוות רפואי רחב לכל פרוצדורה ניתוחית; כמו גם לאור העומסים הנוצרים בחדרי ניתוח במוסדות רפואיים ברחבי העולם עם התפרצות נגיף הקורונה, כאשר עולה צורך משמעותי למנוע ולהקטין זיהומים אפשריים בהליכים רפואיים.

אייסקיור השלימה גיוס של 20.7 מיליון שקלים Reviewed by on . אייסקיור (IceCure) - חברה ישראלית למכשור רפואי, המשווקת טכנולוגיה להשמדת גידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים, בטיפול במרפאה ללא ניתוח באמצעות הקפאתם - הו אייסקיור (IceCure) - חברה ישראלית למכשור רפואי, המשווקת טכנולוגיה להשמדת גידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים, בטיפול במרפאה ללא ניתוח באמצעות הקפאתם - הו Rating: 0

הגיבו