תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » כנסי Infotech Week: כיצד ה-IT עוזר לעסקים להשיג תוצאות טובות יותר?

כנסי Infotech Week: כיצד ה-IT עוזר לעסקים להשיג תוצאות טובות יותר?

Infotech Week יהיה הכנס המרכזי של שנת 2020, שיביא את הידע העדכני ביותר בכל הנושאים הטכנולוגיים החמים שעומדים על סדר היום של הארגונים

מאת 6 באוגוסט 2020, 16:15 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

במלאת 40 שנה לאנשים ומחשבים, ולקראת החזרה לפעילות מיד אחרי החגים, קבוצת אנשים ומחשבים תקיים בסוף אוקטובר (25-29/10) שבוע של כנסים ומפגשים מקצועיים, Infotech Week. המפגשים יהיו במתכונת היברידית, וירטואליים ופיזיים, בהתאם למציאות הקורונה שתהיה באותה תקופה.

בשבוע זה, יציגו מיטב המרצים מהארץ ומחו"ל לצד החברות הבינלאומיות והמקומיות כיצד פתרונות IT מביאים את העסקים להשיג תוצאות רצויות, עסקיות וחברתיות. זאת על רקע שנת 2020, שהיא ללא ספק אחת השנים המאתגרות ביותר, ולקראת השנה הבאה, שמאופיינת במציאות משתנה ולא ידועה.

התכנים והנושאים בכנסים ובמסלולים ייקבעו על ידי ועדת היגוי של מומחים ויועצים, מכל התחומים, שילוו את הכנסים ויבחרו את ההרצאות הטובות ביותר.

Infotech Week יהיה הכנס המרכזי של שנת 2020, שיביא את הידע העדכני ביותר בכל הנושאים הטכנולוגיים החמים שעומדים על סדר היום של הארגונים.

בנוסף לשבוע זה, קבוצת אנשים ומחשבים נערכה להמשך הכנסים הווירטואליים והפיזיים, שיתקיימו מיד לאחר חופשת הקיץ ואחרי החגים. בין האירועים הבולטים שלנו: הוועידות המגזריות, IT for IDF, EGOV, SMART CITY, EDUTECH, INFOSEC, BI, CLOUD, והוועידות הנושאיות Future of AI – על בינה מלאכותית, למידת מכונה ודאטה, וכל מה שביניהם, FinTech Junction – העוסק בפתרונות וחדשנות טכנולוגיים לתעשייה השירותים הפיננסים, Innov8 Work – על עתיד עולם התעסוקה, על עבודה מרחוק, כלכלת הפרילנסרים, פתרונות HR, גיוס ושימור עובדים, ועוד, המשרד החדש 2020 – על עבודה מהבית ותקשורת אחודה, SaaS Tiger – על שיווק ומכירות לתחום ה-SaaS ובאמצעות SaaS, ועידת Retail Disrupt – על טכנולוגיה לתעשיית הקמעונאות, ועוד. קוראינו מוזמנים להתעדכן  באתר הבית של אנשים ומחשבים.

בנוסף, גם השנה נקיים את התחרות המרכזית של מצטייני המיחשוב ITAWARDS, שבה יוענקו אותות לעשרות מנהלים ועובדי מחלקות IT בארגונים, שהצטיינו גם השנה בתכנון ובהטמעת פרויקטים. הרישום לתחרות בעיצומו. הפרויקטים נבחרים על ידי צוות של כמה עשרות שופטים בלתי תלויים, הממיינים את ההצעות בשני שלבים. טקס  ההכתרה ייערך לקראת סוף 2020. גם השנה ייערך לצד אירוע מצטייני המחשוב טקס הכתרת המנמ"רים המצטיינים, בראשותו של פרופסור גדי אריאב מאוניברסיטת ת"א.

"קבוצת אנשים ומחשבים משרתת 40 שנה באמינות ובנאמנות את תעשיית ה-IT בארץ, כערוץ המדינה וכבמת המפגשים של מקבלי ההחלטות בקרב הנהלות הארגונים והספקים", אומר פלי הנמר, יזם ומנהיג אנשים ומחשבים.

כנסי Infotech Week: כיצד ה-IT עוזר לעסקים להשיג תוצאות טובות יותר? Reviewed by on . במלאת 40 שנה לאנשים ומחשבים, ולקראת החזרה לפעילות מיד אחרי החגים, קבוצת אנשים ומחשבים תקיים בסוף אוקטובר (25-29/10) שבוע של כנסים ומפגשים מקצועיים, Infotech Wee במלאת 40 שנה לאנשים ומחשבים, ולקראת החזרה לפעילות מיד אחרי החגים, קבוצת אנשים ומחשבים תקיים בסוף אוקטובר (25-29/10) שבוע של כנסים ומפגשים מקצועיים, Infotech Wee Rating: 0

הגיבו