תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » וירג'יניה – המדינה ה-1 שהשיקה אפ' מעקב מגע המבוססת על הפיתוח של גוגל ואפל
COVIDWIZE - האפליקציה של מדינת וירג'יניה למעקב מגע. צילום מסך: נחמה אלמוג

וירג'יניה – המדינה ה-1 שהשיקה אפ' מעקב מגע המבוססת על הפיתוח של גוגל ואפל

גוגל ואפל  – שתי יריבות ותיקות בימים בלי קורונה – פיתחו ערכת כלי פיתוח (API) למערכת למעקב מגע, ותרמו אותה לעולם, וכעת וירג'יניה היא המדינה הראשונה שהשתמשה בה לצורך אפליקציה מדינתית  

מאת 6 באוגוסט 2020, 13:01 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הקורונה כאן כדי להישאר עוד זמן רב, לפי הערכת המומחים. במטרה לסייע לרשויות ממשלתיות ברחבי העולם לזהות ולבלום את התפשטות הנגיף, פיתחו גוגל (Google) ואפל (Apple) – שתי יריבות ותיקות בימים בלי קורונה – ערכת כלי פיתוח (API) למערכת למעקב מגע, שמזהה ומתריעה בפני המשתמשים אם שהו בקרבת אנשים שנדבקו בנגיף.

מדינת וירג'יניה בארה"ב היא המדינה הראשונה שפיתחה את יישום COVIDWISE למעקב מגע, המבוססת על הכלי שפיתחו שתי ענקיות הטק ותרמו אותו לעולם.

האפליקציה זמינה בחנויות האפליקציות של גוגל ואפל, ובדומה לאפליקציות מעקב מגע נוספות, היא מופעלת על בסיס זיהוי אותות בלוטות' אנונימיים המושווים לבסיס נתונים של אנשים שנדבקו.

למרות שהוא יכול לאפשר למדינות נוספות לבנות אפליקציה מדינתית, ועל אף היותו אנונימי בעיקרו, וכזה שאינו כולל את שמות המשתמשים ואת נתוני המיקום שלהם – אמריקנים רבים לא ששים, בלשון המעטה, לשתף בנתונים אישיים. לפי מחקר שנערך לאחרונה, 71% מהאמריקנים אמרו כי אפילו לא ישקלו להתקין אפליקציה למעקב מגע, ואולי זו הסיבה שעד כה שום מדינה בארה"ב, חוץ מווירג'יניה, כאמור, עדיין לא פיתחה אפליקציה כזו.

וירג'יניה – המדינה ה-1 שהשיקה אפ' מעקב מגע המבוססת על הפיתוח של גוגל ואפל Reviewed by on . הקורונה כאן כדי להישאר עוד זמן רב, לפי הערכת המומחים. במטרה לסייע לרשויות ממשלתיות ברחבי העולם לזהות ולבלום את התפשטות הנגיף, פיתחו גוגל (Google) ואפל (Apple) – הקורונה כאן כדי להישאר עוד זמן רב, לפי הערכת המומחים. במטרה לסייע לרשויות ממשלתיות ברחבי העולם לזהות ולבלום את התפשטות הנגיף, פיתחו גוגל (Google) ואפל (Apple) – Rating: 0

הגיבו