תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » נייס לנתניהו: אשר להכניס למדינה גם עובדי היי-טק
פנייה לראש הממשלה. נייס

נייס לנתניהו: אשר להכניס למדינה גם עובדי היי-טק

ברק עילם, מנכ''ל נייס, פרסם אמש (ב') פוסט בפייסבוק ובו סיפר שהחברה פנתה לרה"מ שיאשר "כניסה של מנהלות ומנהלים שאינם אזרחי ישראל, אך עובדים בחברות היי-טק ישראליות - זאת עקב החשיבות העליונה של ההיי-טק למדינת ישראל"

מאת 4 באוגוסט 2020, 14:37 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אתמול (ב') אושרה כניסתם של 17,000 סטודנטים ותלמידי ישיבות לישראל מחו"ל – מהלך שיקרה בחודשים הקרובים.

פרופסור רוני גמזו, פרויקטור הקורונה הלאומי, הוא זה אשר קיבל את ההחלטה, לאחר דיון שערך עם יצחק הרצוג, יו"ר הסוכנות היהודית, פרופ' שלמה מור יוסף, ראש רשות האוכלוסין, ונציגי משרד הבריאות והמל"ג.

על פי ההחלטה, הסטודנטים ותלמידי הישיבות יורשו להיכנס רק אל מוסדות אשר אושרו על ידי משרד הבריאות. הם יתחייבו לעמוד בתנאי הבידוד למשך שבועיים.

ברק עילם, מנכ"ל נייס. צילום: CRC Media

ברק עילם, מנכ"ל נייס. צילום: CRC Media

ברק עילם, מנכ"ל נייס (NICE), פרסם אמש פוסט בעמוד הפייסבוק (Facebook) שלו ובו כתב: "חברת נייס פנתה אתמול במכתב לבנימין נתניהו, ראש הממשלה, בנוגע להחלטתו לאשר כניסה לישראל של 17,000 תלמידים שאינם אזרחי ישראל – עקב החשיבות העליונה שהוא רואה במפעל זה. אנו בטוחים שראש הממשלה ירחיב את ההחלטה הזו עוד השבוע: לאשר כניסה של מנהלות ומנהלים שאינם אזרחי ישראל, אך עובדים בחברות היי-טק ישראליות. זאת עקב החשיבות העליונה של ההיי-טק למדינת ישראל".

לא התקבלה תגובת משרד ראש הממשלה לפניית אנשים ומחשבים.

נייס לנתניהו: אשר להכניס למדינה גם עובדי היי-טק Reviewed by on . אתמול (ב') אושרה כניסתם של 17,000 סטודנטים ותלמידי ישיבות לישראל מחו"ל – מהלך שיקרה בחודשים הקרובים. פרופסור רוני גמזו, פרויקטור הקורונה הלאומי, הוא זה אשר קיבל אתמול (ב') אושרה כניסתם של 17,000 סטודנטים ותלמידי ישיבות לישראל מחו"ל – מהלך שיקרה בחודשים הקרובים. פרופסור רוני גמזו, פרויקטור הקורונה הלאומי, הוא זה אשר קיבל Rating: 0

הגיבו