ג'ייפרוג פותחת מרכז חדשנות ליזמים לשימוש ללא עלות

שלומי בן חיים, מנכ"ל ג'ייפרוג: "החברה אף היא הוקמה בשלהי משבר 2008 ונתמכה על ידי קהילת המפתחים והקוד הפתוח בעולם. אנו מחויבים לנתינה ואחריות חברתית מיום היווסדה של החברה ועד היום. אסור שהמשבר הכלכלי שנוצר בשל מגיפת הקורונה ירתיע יזמים מלהמשיך ולייצר חדשנות"

מתחם החדשנות של ג'ייפרוג במתחם שרונה בתל אביב. צילום: ג'ייפרוג

חברת הסטארט-אפ הישראלית ג'ייפרוג (JFrog) פותחת מרכז חדשנות באחד ממבני הטמפלרים במתחם שרונה בת"א. החברה הודיעה היום כי תפתח את שעריה ליזמים ללא עלות, על מנת שיוכלו להמשיך לפתח וליצור על אף משבר וירוס הקורונה, אשר מייצר חוסר ודאות כלכלית, חשש ומצוקה בקרב יזמים ומיזמים בתחילת דרכם. מרכז המחקר והפיתוח של החברה ממוקם ברובו בישראל, ומתחם החדשנות של JFrog מצטרף למשרדיה בתל אביב ובנתניה וכולל עיצוב ייחודי המעודד חשיבה מחוץ לשגרה.

"משבר הקורונה אשר הפתיע את העולם גרם למשבר גלובלי – בריאותי וכלכלי. אלו זמנים לא פשוטים למיזמים בתחילת דרכם וליזמים, אשר נאלצים להתקיים לצד יצירה בתקופה של חוסר ודאות מוחלט", ציין שלומי בן חיים, מנכ"ל ג'ייפרוג. "עם זאת, לצד כל משבר מתהווה תקופה של הזדמנויות חדשות בעולם משתנה. ג'ייפרוג אף היא הוקמה בשלהי משבר 2008 ונתמכה על ידי קהילת המפתחים והקוד הפתוח בעולם. אנו מחויבים לנתינה ואחריות חברתית מיום היווסדה של החברה ועד היום. תמיכה בקהילה חדשנית והענקת רוח גבית היא זכות גדולה עבורנו”, הוסיף.

עיצוב המעודד חשיבה מחוץ לשגרה. מתחם ג'ייפרוג. צילום: ג'ייפרוג

עיצוב המעודד חשיבה מחוץ לשגרה. מתחם ג'ייפרוג. צילום: ג'ייפרוג

בן חיים קורא לחברות בוגרות בהיי-טק הישראלי לפעול באחריות חברתית ולעודד תמיכה והאצה של יזמות וחדשנות. "בזמנים לא פשוטים, קהילות חסינות ותומכות הן אלו שמחזקות, מתחזקות ופורצות דרך. נפתח את שערינו ליזמים שיום אחד יתרמו גם הם חזרה לקהילה. נתינה, אחריות קהילתית וחדשנות יביאו להבראה מהירה של המשק!" סיכם בן חיים.

נוסף על יוזמה זו, מציעה ג'ייפרוג מאז תחילת משבר הקורונה את פלטפורמת הענן שלה המספקת פתרון מלא בתחום ה-DEVOPS לשימוש ללא עלות לארגונים העוסקים במחקר ופיתוח למלחמה בנגיף הקרונה. בנוסף, בחודש שעבר ערכה החברה כנס וירטואלי בינלאומי בהשתתפות יותר מ-3,000 מפתחים ואנשי DevOps שהכנסותיו נתרמו למאבק בקורונה.

מרכז החדשנות, נפתח לקהל היום (יום א') ויוכל להכיל, בהתאם למגבלות משרד הבריאות, עד 30 אורחים. על מנת להשתמש במתחם יש להירשם מראש ולמלא טופס דיגיטלי באתר המתחם.

צוות החברה יבחן את הבקשות ויעדכן את  היזמים שנבחרו. המתחם החדש יהיה פתוח מהשעה 9:00 בבוקר ועד השעה 18:00 בערב בכל יום, למעט בסופי שבוע. המתחם עובד בהתאם  להוראות והנחיות  משרד הבריאות בישראל.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים