תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » פייראיי תציע את שירותי ההגנה המנוהלים שלה גם לנקודות קצה צד ג'
קווין מנדיה, מנכ"ל FireEye. צילום: יח"צ

פייראיי תציע את שירותי ההגנה המנוהלים שלה גם לנקודות קצה צד ג'

קווין מדיה, המנכ''ל: "אתה לא הולך להיות הבעלים של כל חשבון ארור על נקודת קצה, נקודה. הדרישה למומחיות ולזוג עיניים נוסף שלנו - להסתכל על כל התרעה בודדת, הולכת וגדלה, זה משהו שכמעט כולם רוצים"

מאת 2 באוגוסט 2020, 9:40 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פייראיי (FireEye) תציע את שירותי ההגנה המנוהלים שלה גם לנקודות קצה של צד שלישי.

בראשונה, תהפוך פייראיי את שירות ההגנה המנוהל שלה, MDR Mandiant, לזמין בטכנולוגיית נקודות קצה של צד ג'.  זאת, לשם הרחבת נתח השוק שלה. הדבר יקרה בהמשך 2020.

קווין מנדיה, מנכ"ל פייראיי, אמר, כי "Mandiant תכננה להציע את שירותי ההגנה המנוהלים שלה לכלים אחרים לפני שהיא נרכשה על ידי פייראיי בשנת 2014, אך בחלוף חמש שנים היא תפתח אותם לספקים נוספים".

אחד השותפים העסקיים של ענקית האבטחה אמר לעיתונות הטכנולוגית, כי "מתן שירות לאיתור ותגובה מנוהלים, MDR, שלא יהיה בלעדי למוצרי פייראיי, אלא יהיה פתוח לספקי צד שלישי, יאפשר שיתופי פעולה טכניים חדשים".

בשיחה עם אנליסטים בוול סטריט, אמר מנדיה, כי "ארגונים שהטמיעו מוצרי הגנה על נקודות קצה שאינם שלנו – לא מתכוונים להחליף אותם לנקודת הקצה שלנו, רק כדי להשיג את שירותי מנדיאנט. אנחנו יודעים כמה יעיל הגילוי המדויק של מוצרי אבטחת נקודות הקצה של כל שאר הספקים, בזכות ההימצאות שלנו בקווי החזית של כל פריצה. נפתח רשימה של ספקי צד שלישי להגנה על נקודות קצה, דבר שיהפוך את שירותי ההגנה המנוהלים שלנו למוערכים ונדרשים יותר".

השימוש הנפוץ ביותר בהגנה מנוהלת, אמר, "מיועד לארגונים שרוצים לוודא אם יש להם בעיית אבטחה ולקבוע אם הם נפרצו או לא. אנחנו כבר משתמשים בטכנולוגיות של צד שלישי לצורך איסוף נתונים במהלך מאמצי התגובה לאירועי סייבר. נתבסס על הידע הזה כדי לתמוך בטכנולוגיות נקודת קצה אחרות בשירותי האבטחה המנוהלים שלנו".

מנדיה סיכם, כי "המניע למהלך הוא ההכרה בכך, שאתה לא הולך להיות הבעלים של כל חשבון ארור על נקודת קצה, נקודה. הדרישה למומחיות ולזוג עיניים נוסף שלנו – להסתכל על כל התרעה בודדת, הולכת וגדלה, זה משהו שכמעט כולם רוצים. אני חושב ששירותי ההגנה המנוהלים צריכים לצמוח מהר יותר מכפי שהם צומחים כעת, והפעולה שלנו היא כנראה הדרך המהירה ביותר להשיג צמיחה זו."

פייראיי תציע את שירותי ההגנה המנוהלים שלה גם לנקודות קצה צד ג' Reviewed by on . פייראיי (FireEye) תציע את שירותי ההגנה המנוהלים שלה גם לנקודות קצה של צד שלישי. בראשונה, תהפוך פייראיי את שירות ההגנה המנוהל שלה, MDR Mandiant, לזמין בטכנולוגיי פייראיי (FireEye) תציע את שירותי ההגנה המנוהלים שלה גם לנקודות קצה של צד שלישי. בראשונה, תהפוך פייראיי את שירות ההגנה המנוהל שלה, MDR Mandiant, לזמין בטכנולוגיי Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    Operative secondary architecture

    מה דעתכם?

הגיבו