תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » בלוז מונתה למפיצה השנייה של רד-האט בישראל
משה אלדר, מנהל שותפים אזורי ברד-האט. צילום: שרון אלדר

בלוז מונתה למפיצה השנייה של רד-האט בישראל

החברה, שמפיצה את מוצרי יבמ בישראל, נבחרה כמפיצה של מוצרי רד-האט מתוך רצון להרחיב את הפעילות אל מול השותפים המקומיים של הענק הכחול

מאת 28 ביולי 2020, 17:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רד-האט מינתה את בלוז הפצה כמפיצה שלה בישראל, בנוסף למטריקס מוצרי תוכנה – כך מסרה החברה היום (ג').

פעילות רד-האט בישראל צומחת בשנים האחרונות, כאשר החברה פועלת בתחומי תשתיות לינוקס וענן מבוססות על קוד פתוח, תוך דגש על הענן ההיברידי. על לקוחותיה בישראל נמנים ארגונים מהשורה הראשונה במגזרי הפיננסים והבנקאות, ההיי-טק, הצבא והממשלה. כיום מציעה רד-האט גם שירותים המשלבים פתרונות שלה ושל יבמ, שרכשה אותה.

בלוז נבחרה כמפיצה של מוצרי רד-האט מתוך רצון להרחיב את הפעילות אל מול שותפי יבמ בישראל. גורמים בשוק ציינו שהמניע לבחירה במפיצה שנייה הוא שלצד הערכה לפעילות של מטריקס בעולם הקוד הפתוח עם רד-האט, החברה מעוניינת לחדור באופן עמוק יותר לשוק ארגוני ה-SMB בישראל, שמטריקס פחות פועלת בו.

יוסי זיגדון, מנכ"ל בלוז הפצה. צילום: יח"צ

יוסי זיגדון, מנכ"ל בלוז הפצה. צילום: יח"צ

בלוז הפצה מקבוצת ויז'ואל די.ג'י. הוקמה לפני שנתיים ועוסקת בהפצה של כל פתרונות יבמ בישראל. לדברי יוסי זיגדון, מנכ"ל החברה, "אנחנו חברת הפצת חומרה ותוכנה שעובדת עם מאות משווקים ברחבי הארץ, שפועלים מול הלקוחות הסופיים. פריסת השוק שלנו רחבה מאוד, מה שמאפשר לנו לעבוד עם מגוון רחב של משווקים – החל מאלה שמבצעים פרויקטים גדולים, דרך רשתות ועד למשווקים קטנים". הוא הוסיף כי "מטרתנו היא להגדיל את פעילות רד-האט בישראל. נציע מערכות הפעלה של רד-האט ואת פתרונותיה בתחומי הקונטיינרים, הניהול, האחסון וה-וירטואליזציה, תוך שילוב עם מותגי החומרה של יבמ ושל יצרנים אחרים".

משה אלדר, מנהל שותפים אזורי ברד-האט, ציין כי "בחרנו בבלוז כשותף הפצה נוסף בישראל בשל הקשר ההדוק שלה כמפיצה ראשית של יבמ. מבחינת השוק, המטרה היא לתת לשותפי יבמ גישה להיצע של פתרונות רד-האט, במיוחד לתחום הטרנספורמציה הדיגיטלית. בלוז תאפשר לנו להרחיב את מעגל השותפים, להכשיר את שותפי יבמ, במטרה להרחיב את הידע שלהם בטכנולוגיות רד-האט, ולאפשר להם ליהנות מהניסיון שלנו".

בלוז מונתה למפיצה השנייה של רד-האט בישראל Reviewed by on . רד-האט מינתה את בלוז הפצה כמפיצה שלה בישראל, בנוסף למטריקס מוצרי תוכנה - כך מסרה החברה היום (ג'). פעילות רד-האט בישראל צומחת בשנים האחרונות, כאשר החברה פועלת בת רד-האט מינתה את בלוז הפצה כמפיצה שלה בישראל, בנוסף למטריקס מוצרי תוכנה - כך מסרה החברה היום (ג'). פעילות רד-האט בישראל צומחת בשנים האחרונות, כאשר החברה פועלת בת Rating: 0

הגיבו