תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » בלוז הפצה מונתה למפיצת פתרונות רד-האט בישראל
משה אלדר, מנהל שותפים אזורי ברד-האט. צילום: שרון אלדר

בלוז הפצה מונתה למפיצת פתרונות רד-האט בישראל

החברה, שמפיצה את מוצרי יבמ בישראל, נבחרה כמפיצה של מוצרי רד-האט מתוך רצון להרחיב את הפעילות אל מול השותפים המקומיים של הענק הכחול

מאת 28 ביולי 2020, 17:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בלוז הפצה (Blues Distribution) מונתה למפיצה בישראל על ידי רד-האט (Red Hat), שמספקת פתרונות קוד פתוח.

כמפיצה של רד-האט, בלוז הפצה תפיץ את המערך המלא של פתרונות החברה, כולל מוצרי תשתית, אינטגרציה, ענן, פיתוח יישומים, ומוצרי אוטומציה וניהול. החברה היא מפיצת רד-האט השנייה באזור, בנוסף למטריקס מוצרי תוכנה.

הסדר ההפצה בא בעקבות התרחבות פעילות רד-האט בישראל. החברה מספקת כיום פתרונות לינוקס ותשתיות בקוד פתוח עבור סביבות ענן היברידי. לקוחות החברה בארץ מגיעים ממגזרי הפיננסים, הבנקאות, ההיי-טק, הביטחון והממשלה.

בלוז הפצה מקבוצת ויז'ואל די.ג'י הוקמה לפני כשנתיים, כמפיצה ממוקדת של כל פתרונות יבמ בישראל.

יוסי זיגדון, מנכ"ל בלוז הפצה, אמר כי "אנחנו מפיצים חומרה ותוכנה למאות משווקים ברחבי ישראל, שמוכרים אותם ללקוחות. נוכחות השוק הרחבה שלנו מאפשרת לנו לעבוד עם מגוון רחב של משווקים, החל מאלה המבצעים פרויקטים גדולים ועד לרשתות ומשווקים קטנים יותר, כדי לסייע בהגדלת נוכחות רד-האט בישראל. נציע את פתרונות רד-האט עבור קונטיינרים, ניהול, אחסון ו-וירטואליזציה, בשילוב עם מותגי חומרה של יבמ ויצרנים אחרים".

משה אלדר, מנהל שותפים אזורי ברד-האט לישראל, יוון וקפריסין, ציין ש-"בחרנו בבלוז הפצה כמפיצת ערוצים בישראל הודות לניסיון הנרחב שלה עם מערך הפתרונות של רד-האט, במיוחד עבור טרנספורמציה דיגיטלית. אנחנו מצפים לעבוד אתה להרחבת אקו-סיסטם השותפים שלנו, ולהכשיר יותר שותפים בטכנולוגיות רד-האט".

בלוז הפצה מונתה למפיצת פתרונות רד-האט בישראל Reviewed by on . בלוז הפצה (Blues Distribution) מונתה למפיצה בישראל על ידי רד-האט (Red Hat), שמספקת פתרונות קוד פתוח. כמפיצה של רד-האט, בלוז הפצה תפיץ את המערך המלא של פתרונות ה בלוז הפצה (Blues Distribution) מונתה למפיצה בישראל על ידי רד-האט (Red Hat), שמספקת פתרונות קוד פתוח. כמפיצה של רד-האט, בלוז הפצה תפיץ את המערך המלא של פתרונות ה Rating: 0

הגיבו