"בלב כל שינוי מצויים הנתונים ויש לנהל אותם בתבונה"

כך אמר סנג'יי מירצ'נדני, מנכ''ל קומוולט, בפתח הכנס הווירטואלי שערכה החברה אתמול, והוסיף, כי "פשטות היא המפתח בסביבות מורכבות - הלקוחות הארגוניים צריכים לפשט את האופן שבו הם מנהלים ומגנים על הנתונים שלהם בעולם המהיר שאנו חיים בו"

סנג'יי מירצ'נדני, דירקטור, נשיא ומנכ''ל קומוולט. צילום: יח"צ

"תפקיד המנמ"רים היה תמיד קשה, וכעת הוא קשה כפליים. המורכבות בעידן המודרני שינתה את האופן בו ארגונים מטפלים בנתונים. מורכבות זו דורשת מיומנויות וידע בתחום ניהול הנתונים, לצד פתרונות כדי לאחסן, להעביר, להגן, לשלוט ולהשתמש בנתונים בקלות, ביעילות ובבטחה. ניהול נתונים חכם מאפשר לארגונים לצמצם את המורכבות הזאת. ארגונים נדרשים לצלוח את המסע הדיגיטלי, ובלב כל שינוי מצויים הנתונים – ויש לנהל אותם בתבונה", כך אמר סנג'יי מירצ'נדני, מנכ"ל קומוולט (Commvault).

מירצ'נדני דיבר בפתח כנס וירטואלי שערכה החברה אתמול (ג'), תחת הכותרת FutureReady. לדבריו, "ניהול נתונים חכם מאפשר לארגונים לרסן את פיצול הנתונים ולהאיץ את מסע הענן שלהם. פשטות היא המפתח בסביבות מורכבות – הלקוחות הארגוניים צריכים לפשט את האופן שבו הם מנהלים ומגנים על הנתונים שלהם בעולם המהיר שאנו חיים בו".

"ארגונים שעוברים טרנספורמציה דיגיטלית, או עוברים לענן", אמר מירצ'נדני, "זקוקים לכלים אוטומטיים ולפישוט הטיפול בנתונים, כדי לגשר על פערי הכישורים, כמו גם לשותף מהימן שיעזור להם לפשט את אופן ניהול הנתונים שלהם. זה מה שאנו עושים: מספקים לארגונים פתרונות עם המידע הדרוש להם כדי לפשט את ניהול הנתונים שלהם".

"בעשור הקודם", סיפר, "הייתי מנכ"ל ונשאתי הרצאה על החשיבות בהליכה לענן. היום ברור שהענן הוא לא משהו שמתלבטים לגביו, כי הוא מחוייב המציאות. כיוון שהענן שינה את נוף ה-IT, נדרש היצע פשוט, המביא חשיבה חדשה לנתונים ולענן".

מירצ'נדני סיכם באומרו, כי "למנמ"רים יש שני דברים שהם רוצים לצמצם או להעלים – כאב ראש וסרבול. ארגונים נדרשים לפעול בעידן זה של שינוי תמידי. ההיצע המעודכן שלנו מסייע ללקוחות לנהל בצורה אפקטיבית את השינוי בסביבות ה-IT ההיברידיות שלהם. ארגונים צריכים להיות זריזים יותר, גמישים וסקלביליים. עם ההיצע שלנו, אנו מתייחסים לסיכוני ניהול נתונים הקיימים כיום ושאולי יתקיימו מחר – מאסונות טבע, דרך טעות אנוש, ועד כופרות – הלקוחות שלנו מכוסים."

קומוולט הכריזה בכנס על שורת פתרונות חדשים לניהול נתונים, גיבוי ושחזור, התאוששות מאסון, HyperScale ומוצרי קונטיינר, שמפשטים את ניהול הנתונים. כלל המוצרים, ציינו בחברה, מסייעים להאיץ את אימוץ הענן. האחד, HyperScale X, שהוא פתרון Scale-out משולב, המספק הגנת נתונים לכל עומסי העבודה, כולל קונטיינרים, מכונות וירטואליות ובסיסי נתונים, לצד סקלביליות והגנה מפני כופרות. מדובר בשילוב הראשון של פתרונות הדוויג (Hedvig) – שאותה רכשה קומוולט ב-2019, המאפשרים ללקוחות לפשט ולהאיץ את אימוץ הענן ההיברידי. עוד הושק מוצר גיבוי ושחזור, המבטיח זמינות נתונים לכל עומסי העבודה – כולל קונטיינרים, ענן וסביבה וירטואלית, בסביבות ענן וברישוי מסורתי. פתרון נוסף נועד להתאוששות מאסון, והוא מאפשר לארגונים המשכיות עסקית בכל סביבת IT. זאת לצד פתרון להגנה על נתונים, על מנת להבטיח את הזמינות שלהם ולקבל המשכיות עסקית עבור כל עומסי העבודה בכל סביבת IT.

 

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים