תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » למרות תוצאות חיוביות: מניית נטפליקס צונחת
תוצאות חיוביות. התחזית - פחות. נטפליקס. צילום אילוסטרציה: BigStock

למרות תוצאות חיוביות: מניית נטפליקס צונחת

המניה רשמה ירידה של יותר מ-6% עקב התחזית של החברה למחצית השנייה של השנה - האטה בגידול במספר המנויים ● ברבעון השני רשמה נטפליקס עליות בולטות בהכנסות וברווחים

מאת 19 ביולי 2020, 15:39 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מניית נטפליקס רשמה ביום ו' צניחה של כ-6.5% בשערה, על אף שהחברה פרסמה יום קודם לכן תוצאות חיוביות לרבעון השני ולמחצית הראשונה של השנה. לאחר סגירת שערי וול-סטריט, במסחר שמעבר לדלפק, נשאר השער שלה יציב, פחות או יותר.

הסיבה לתגובה השלילית של המשקיעים היא התחזית של חברת הסטרימינג שהגידול במספר המנויים החדשים יקטן במחצית השנייה של השנה – תוצאה של המשבר הכלכלי שהביאה עמה מגפת הקורונה. לעומת זאת, במחצית הראשונה של השנה החברה הכפילה את מספר המנויים שלה וברבעון השני הוא גדל ב-10 מיליון – הרבה מעבר לתחזיות. גם כאן מדובר בהשפעה של הקורונה והעובדה שבעקבות הסגרים שהמגפה הביאה אתה, אנשים נשארו יותר בבית, כאשר חלקם אף פוטרו – מה שפינה להם זמן לצפות בנטפליקס.

ההוצאות הכלליות של החברה גדלו ברבעון המדווח ב-13.6% ל-4.8 מיליארד דולר, בעוד שההכנסות גדלו הרבה יותר – ב-25%, ל-6.15 מיליארד. הרווח התפעולי רשם עלייה של יותר מ-90% – ליתר דיוק, 92.4% – ועמד על 1.4 מיליארד דולר, הרווח הנקי זינק ב-76.1% ל-720 מיליון והרווח הנקי למניה קפץ ב-165% ל 1.59 דולר.

בהודעה לעיתונות של נטפליקס צוטט גרגורי ק. פטרס, מנהל התפעול ומנהל ההפקות של החברה, כמגיב על התוצאות. הוא אמר כי "אנחנו עוברים תקופה לא ברורה עם הגבלות קשות, שמביאות לרצון של הציבור לחפש בידור. בתקופה קשה זו אנחנו מנווטים את החברה כדי להיטיב עם הלקוחות שלנו, ואנחנו שוקדים על הבאת סדרות וסרטים חדשים".

למרות תוצאות חיוביות: מניית נטפליקס צונחת Reviewed by on . מניית נטפליקס רשמה ביום ו' צניחה של כ-6.5% בשערה, על אף שהחברה פרסמה יום קודם לכן תוצאות חיוביות לרבעון השני ולמחצית הראשונה של השנה. לאחר סגירת שערי וול-סטריט, מניית נטפליקס רשמה ביום ו' צניחה של כ-6.5% בשערה, על אף שהחברה פרסמה יום קודם לכן תוצאות חיוביות לרבעון השני ולמחצית הראשונה של השנה. לאחר סגירת שערי וול-סטריט, Rating: 0

הגיבו