תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » כלי חדש של מיקרוסופט: שחזור קבצים שנמחקו מדיסקים
חדש מבית מיקרוספט למי שמחק מהדיסק לצמיתות קבצי חשובים

כלי חדש של מיקרוסופט: שחזור קבצים שנמחקו מדיסקים

Windows File Recovery מאפשר לשחזר סוגים שונים של קבצים שנמחקו מדיסקים קשיחים, מכונני USB ואפילו מכרטיסי זיכרון של מצלמות

מאת 1 ביולי 2020, 10:55 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

למי מאיתנו לא קרה שרוקנו את סל המחזור ואחרי כמה דקות גילינו שעשינו טעות חמורה, כי היה בו קובץ חשוב? כעת, מיקרוסופט (Microsoft) מציעה כלי חינמי חדש למערכת Windows, בשם Windows File Recovery, שמאפשר לשחזר סוגים שונים של קבצים מדיסקים קשיחים, מכונני USB ואפילו מכרטיסי זיכרון של מצלמות. הכלי אינו פועל על קבצים המאוחסנים בענן או ברשת, והוא מיועד לשחזור קבצים שנמחקו לצמיתות מהדיסק וכבר לא זמינים בסל המחזור.

בדומה לכלי שחזור אחרים, יש צורך לבצע את השחזור מהר ככל האפשר לאחר המחיקה, לפני שהמערכת תאחסן קובץ חדש באותו מיקום באמצעי האחסון.

הכלי מאפשר לשחזר קובצי MP3, MP4, מסמכי PDF, תמונות JPEG ומסמכי Office.

הכלי זמין בחינם בחנות של מיקרוסופט, ופועל כשורת פקודה, והחברה מציינת כי הוא תומך במערכות קבצים מסוג FAT, exFAT, ו-ReFS. בנוסף, דרישות המינימום להפעלתו הן גירסה 19041 של Windows 10 ומעלה.

כלי חדש של מיקרוסופט: שחזור קבצים שנמחקו מדיסקים Reviewed by on . למי מאיתנו לא קרה שרוקנו את סל המחזור ואחרי כמה דקות גילינו שעשינו טעות חמורה, כי היה בו קובץ חשוב? כעת, מיקרוסופט (Microsoft) מציעה כלי חינמי חדש למערכת Window למי מאיתנו לא קרה שרוקנו את סל המחזור ואחרי כמה דקות גילינו שעשינו טעות חמורה, כי היה בו קובץ חשוב? כעת, מיקרוסופט (Microsoft) מציעה כלי חינמי חדש למערכת Window Rating: 0

הגיבו