תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » קלאודטק זכתה במכרז הטמעת מערכת CRM בענן עבור רשות החדשנות
ניבה חזן-יעקבס, מנמ"רית רשות החדשנות. צילם: פרטי

קלאודטק זכתה במכרז הטמעת מערכת CRM בענן עבור רשות החדשנות

ההיקף הכולל של הפרויקט הוא מאות אלפי שקלים ● המערכת  פועלת על פלטפורמת סיילפורס

מאת 28 ביוני 2020, 15:12 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קלאודטק (CloudTech) מקבוצת יעל זכתה במכרז של רשות החדשנות להטמעת מערכת CRM, שתוטמע על פלטפורמת סיילפורס (Salesforce). ההיקף הכולל של המכרז הוא מאות אלפי שקלים.

מערכת ה-CRM החדשה תאפשר לרשות לאסוף מידע מדויק, מהימן ומקיף על אודות גורמים וחברות המגישים לה בקשות לקבלת מענקי מחקר ופיתוח בסכום שמצטבר ליותר ממיליארד שקלים בשנה.

כמו כן תשרת המערכת מאות משתמשים פנימיים, האמונים על ניהול הבקשות והטיפול בהן, מאות יועצים חיצוניים ואת אלפי החברות המגישות בקשות לרשות.

אבי אביסרור, מנכ"ל קלאודטק. צילום: יח"צ

אבי אביסרור, מנכ"ל קלאודטק. צילום: יח"צ

אבי אביסרור, מנכ"ל קלאודטק מסביר, שמערכת ה-CRM החדשה היא תפעולית ומחליפה ארבע מערכות שונות שקדמו לה – פורטל החברות, מערכת המדען, מערכת בודקים ומערכת ניהול תקציב.

"המערכת תפעל על גבי פלטפורמה אחת, שתנהל את כל תהליכי הליבה של הרשות בהליך מסועף, הכולל את המסלולים השונים להגשת בקשות מהרשות, המידע שנאסף ממאות ספקים והמסקנות של ועדת המחקר," אומר אביסרור.

יתרון נוסף שנובע מהטמעת ה-CRM בענן הוא האפשרות ליצירת התאמה אישית של כל תהליכי הבקשות, כל המסמכים הנלווים ושקיפות טובה יותר של נתוני הוועדה שדנה בבקשות.

ניבה חזן-יעקבס, מנמ"רית רשות החדשנות, אמרה, כי "המערכת החדשה מאפשרת לנו 'לטרגט' טוב יותר את החברות שאליהן אנחנו מגיעים, לנהל מקצה לקצה את מסלולי הגשת הבקשות למענק מחקר ולנהל באופן איכותי יותר את הבקרה על תהליך הביצוע".

קלאודטק זכתה במכרז הטמעת מערכת CRM בענן עבור רשות החדשנות Reviewed by on . קלאודטק (CloudTech) מקבוצת יעל זכתה במכרז של רשות החדשנות להטמעת מערכת CRM, שתוטמע על פלטפורמת סיילפורס (Salesforce). ההיקף הכולל של המכרז הוא מאות אלפי שקלים. קלאודטק (CloudTech) מקבוצת יעל זכתה במכרז של רשות החדשנות להטמעת מערכת CRM, שתוטמע על פלטפורמת סיילפורס (Salesforce). ההיקף הכולל של המכרז הוא מאות אלפי שקלים. Rating: 0

הגיבו