תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אם ג'ף בזוס לא היה מתגרש….
אינו מעל החוק. ג'ף בזוס, מייסד ומנכ"ל אמזון. צילום: סטיב ג'ורבטסון, מתוך ויקיפדיה

אם ג'ף בזוס לא היה מתגרש….

הוא היה שווה היום 200 מיליארד דולר

מאת 10 ביוני 2020, 12:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האיש העשיר בעולם, ג'ף בזוס, מייסד ומנכ"ל אמזון (Amazon) זכה השבוע לתוספת לא קטנה להון שלו – של 2.6 מיליארד דולר, שנוספו ל-152 מיליארד שכבר יש לו, ולפי חישוב שטרחו לעשות בפורבס, הונו היה מסתכם היום ב-200 מיליארד דולר אילולא סיפור הגירושים שלו לפני כשנה.

בזוס, בעל נתח של 12% מאמזון, מככב כאיש העשיר בעולם מאז 2017, ורק בשלושת החודשים האחרונים נוספו להונו 40 מיליארד דולר – בעקבות מגיפת הקורונה, שהותירה מיליוני אמריקנים ולא אמריקנים ספונים בבתים, ובמקום להסתובב בקניונים ובחנויות עברו לקניות מקוונות, עם נתח נכבד לחנות האונליין הגדולה בעולם – אמזון, כמובן. רק ברבעון הראשון של השנה, זינקו ההכנסות של אמזון ל-75 מיליארד דולר (זאת לצד גידול חד בהוצאות על רקע משבר הקורונה, שלא היטיבו עם התוצאות הרבעוניות הכלליות).

אישתו לשעבר, מק'נזי בזוס, שקיבלה בעת הגירושין נתח שהיה שווה 38 מיליארד דולר, הגיעה היום לשווי של 49.6 מיליארד דולר.

ולמרות ה"פגיעה" בהונו בעקבות הגירושים, לפי חישוב שערכו בניו יורק פוסט לפני כחודש, בזוס הוא על מסלול בטוח להפוך לטריליונר הראשון בעולם עד 2026.

אם ג'ף בזוס לא היה מתגרש…. Reviewed by on . האיש העשיר בעולם, ג'ף בזוס, מייסד ומנכ"ל אמזון (Amazon) זכה השבוע לתוספת לא קטנה להון שלו – של 2.6 מיליארד דולר, שנוספו ל-152 מיליארד שכבר יש לו, ולפי חישוב שטר האיש העשיר בעולם, ג'ף בזוס, מייסד ומנכ"ל אמזון (Amazon) זכה השבוע לתוספת לא קטנה להון שלו – של 2.6 מיליארד דולר, שנוספו ל-152 מיליארד שכבר יש לו, ולפי חישוב שטר Rating: 0

הגיבו