תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » החזית החדשה של אילון מאסק: בעד מריחואנה
אילון מאסק. צילום: סטיב יורבנסון, מתוך ויקיפדיה

החזית החדשה של אילון מאסק: בעד מריחואנה

הציוץ של מאסק מדבר בעד עצמו: "מכירת מריחואנה הפכה מפשע חמור לעסק חיוני (פתוח במהלך המגיפה) בחלקים רבים באמריקה, ובכל זאת עדיין רבים יושבים בכלא. זה לא הגיוני, ולא צודק"

מאת 7 ביוני 2020, 16:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אילון מאסק פותח חזית בעד מריחואנה: לאחר שצייץ בטוויטר בסוף השבוע, כי "בטח זה יגרום לי צרות, אבל אני מרגיש שאני חייב להגיד את זה", כתב ציוץ נוסף: "מכירת מריחואנה הפכה מפשע חמור לעסק חיוני (פתוח במהלך המגיפה) בחלקים רבים באמריקה, ובכל זאת עדיין רבים יושבים בכלא. זה לא הגיוני, ולא צודק".

במדינות מסוימות בארצות הברית, בהן קליפורניה, קולורדו, אילינוי, מישגן וורמונט, חנויות המריחואנה הורשו להישאר פתוחות במהלך ימי המגיפה, כשעסקים אחרים היו סגורים, כי נחשבו כ"עסק חיוני". מדינות אחרות, כמו מסצ'וסטס, רק באחרונה התירו את פתיחתן מחדש של החנויות לממכר מריחואנה, יחד עם המהלכים לביטול צווי הסגירה.

הציוץ של מאסק לא ממש הרשים את 35 מיליון העוקבים שלו, מסתבר, עם תגובות כגון: "למה אתה חושב שזה יגרום לך לצרה?"

אמנם מאסק עשה היסטוריה עם החללית שנבנתה על ידי החברה שלו, SpaceX, ששולחה לחלל עם אסטרונאוטים, אבל מנגד – נאס"א ערכה חקירה ביטחונית בחברה שלו לאחר שמאסק עישן מריחואנה בשידור חי בפודסקאסט של ג'ו רוגן בספטמבר 2018.

החזית החדשה של אילון מאסק: בעד מריחואנה Reviewed by on . אילון מאסק פותח חזית בעד מריחואנה: לאחר שצייץ בטוויטר בסוף השבוע, כי "בטח זה יגרום לי צרות, אבל אני מרגיש שאני חייב להגיד את זה", כתב ציוץ נוסף: "מכירת מריחואנה אילון מאסק פותח חזית בעד מריחואנה: לאחר שצייץ בטוויטר בסוף השבוע, כי "בטח זה יגרום לי צרות, אבל אני מרגיש שאני חייב להגיד את זה", כתב ציוץ נוסף: "מכירת מריחואנה Rating: 0

הגיבו