תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » שירותי בריאות כללית הטמיעה את טימס של מיקרוסופט
משה שדה, סמנכ''ל וראש חטיבת מערכות מידע ודיגיטל בשירותי בריאות כללית. צילום: יניב פאר

שירותי בריאות כללית הטמיעה את טימס של מיקרוסופט

בפרויקט בהיקף מיליוני שקלים, יותר מ-40 אלף משתמשי ארגון הבריאות השני בגודלו בעולם חוברו לפלטפורמת השיתופיות של הענקית מרדמונד

מאת 22 במאי 2020, 11:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שירותי בריאות כללית הטמיעה את טימס ואת Windows Virtual Desktop, שתי פלטפורמות מאובטחות של מיקרוסופט, המשמשות לתקשורת רציפה בין 40,000 משתמשי הכללית, בהם צוותים רפואיים במרפאות הקהילה, בבתי החולים ובהנהלת הארגון. הפרויקט ארך כשבועיים, והיקפו הכספי, שלא נמסר לפרסום, מוערך במיליוני שקלים. את הפרויקט ניהל ערן יונה, מוביל תחום הענן בכללית, והוא נעשה בשיתוף קלאודאדג' (Cloudedge).

הפרויקט נועד לתת מענה למשבר הקורונה ולהבטחת ההמשכיות העסקית, על מנת לאפשר כלי עבודה יעיל בין העובדים ולטובת המשך מתן טיפול רפואי ומקצועי.

טימס הינה פלטפורמה המהווה ממשק אחד לכל סוג התקשרות: טקסט, קול, שיחות וידאו, ניהול יומן פגישות, תוספים ואפליקציות צד ג', ביצוע סקרים ועוד. הפלטפורמה מאחדת אנשים לקבוצות עבודה בסביבת העבודה. ניתן לקיים פגישות ושיתוף פעולה בלא תלות במיקום של העובדים, בבית או במשרד, בכל מערכות ההפעלה, טלפונים חכמים ומחשבים.

על מנת לאפשר עבודה מרחוק וגישה למערכות הארגון, הוטמעה גם  Windows Virtual Desktop. מדובר במערכת תחנות קצה של משתמשים, הנמצאת בענן ומעניקה מענה לצורך להיות זמינים בכל עת. הפתרון מאפשר פריסה מהירה של תחנות עבודה לעובדים מהבית, עם כלל היכולות שיש בתחנות מקומיות פיזיות. המידע הארגוני עובר בצורה מאובטחת, תוך חילופי מידע ונתונים בין המשתמשים.

לטובת היבטי אבטחת המידע, על מנת למנוע כניסה לא מורשית לוועידות, דליפת מידע ועוד, נערכה אינטגרציה עם מערכת ניהול הזהויות הראשית של הארגון. בנוסף, הותקנו מערכות אנליטיקה (Power BI), המנטרות ומנתחות את השימוש בפתרונות בזמן אמת.

לדברי משה שדה, סמנכ"ל וראש חטיבת מערכות מידע ודיגיטל בשירותי בריאות כללית, "אנו מעניקים שירותים רפואיים ל-4.6 מיליון לקוחות ורואים חשיבות רבה בכל הקשור לחדשנות ולהרחבת הכלים הדיגיטליים. אנו מאמצים כדרך שגרה שינויים וטכנולוגיות רפואיות לטובת שדרוג השירות החיצוני והפנימי בארגון. אפליקציית טימס, שנכנסה לשימוש פנים ארגוני, מבטיחה שמירה רציפה ומאובטחת של התקשורת בקרב העובדים והצוותים של הכללית, הפרוסים בכל רחבי הארץ ב-1,500 מרפאות וב-14 בתי חולים, בלא חשש מהפרות אבטחה ותוך הגנה על המידע הרפואי הפרטי הרגיש".

שירותי בריאות כללית הטמיעה את טימס של מיקרוסופט Reviewed by on . שירותי בריאות כללית הטמיעה את טימס ואת Windows Virtual Desktop, שתי פלטפורמות מאובטחות של מיקרוסופט, המשמשות לתקשורת רציפה בין 40,000 משתמשי הכללית, בהם צוותים שירותי בריאות כללית הטמיעה את טימס ואת Windows Virtual Desktop, שתי פלטפורמות מאובטחות של מיקרוסופט, המשמשות לתקשורת רציפה בין 40,000 משתמשי הכללית, בהם צוותים Rating: 0

הגיבו