תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מראה מראה שעל הקיר, איזו עמדת עבודה מהבית הכי יפה בעיר?

מראה מראה שעל הקיר, איזו עמדת עבודה מהבית הכי יפה בעיר?

מגיפת הקורונה אילצה עובדים רבים בארץ ובעולם לעבוד מהבית. כעת, לא מעט מקומות עבודה החזירו את עובדיהם למשרדים, אבל היי-טקיסטים רבים ממשיכים לעבוד מהבית, ומשתפים ברשתות החברתיות את עמדות העבודה הביתיות שלהם

מאת 20 במאי 2020, 17:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מגיפת הקורונה אילצה עובדים רבים בארץ ובעולם לעבוד מהבית. כעת, לא מעט מקומות עבודה החזירו את עובדיהם למשרדים, אבל היי-טקיסטים רבים ממשיכים לעבוד מהבית, ומשתפים ברשתות החברתיות את עמדות העבודה הביתיות שלהם.

הטרנד הזה התחיל באתרים בחו"ל, והשבוע זה הפך לשרשור ענק בקבוצת הפייסבוק "צרות בהייטק", עם מאות היי-טקיסטים שמשתפים את חוויית העבודה מהבית ואת עמדת עבודה הפרטית שלהם.

דניאל רבינוביץ׳, ראש צוות עיצוב במחלקת שיווק יצירתי בלייטריקס, מספרת: ״היתרון בעבודה מהבית הוא שמרוויחים עוד שעות מהיום, העבודה מהבית מאפשרת לחסוך בנסיעות ונותנת עוד זמן בסיום ובהתחלת יום העבודה. אני מנצלת את הזמן הזה מאז שנכנסתי לעבודה מהבית ליוגה בבוקר או למשחק בנינטנדו סוויץ' בסוף היום. אני מרגישה שעבודה מהבית נותנת לי הרגשת נוחות שעוזרת לפרודוקטיביות שלי – אני מרוכזת יותר במה שאני עושה ובניתי לי מרחב נחמד בשולחן העבודה, שגורם לי להרגיש כיף לעבוד בו. עוד יתרון זה הארוחות – בבית אני יכולה לשלוט יותר במה שאני אוכלת – אני אוכלת יותר אוכל ביתי ופחות אוכל ממשלוחים. וכמובן שזה נותן לי עוד זמן נפלא עם המשפחה – בן הזוג שלי גם נמצא כרגע בבית, ואמנם כל אחד מתעסק בדברים שלו, אבל זה תמיד נחמד לראות אחד את השני יותר במהלך היום״.

ערן יעקובוביץ, מנהל שיווק חטיבת Enlight בלייטריקס ומייסד שותף של קבוצת ״צרות בהייטק״, משתף: "העבודה מהבית שינתה את שגרת החיים שלי בצורה משמעותית, אני כבר לא צריך לקום בארבע וחצי כדי להקדים את הפקקים (גר בזיכרון יעקב ועובד בירושלים). האביב הגיע בזמן והופך את הגינה למשרד שקשה להתחרות איתו, בנוסף לפרודוקטיביות שעלתה משמעותית וכך גם הזמן להקדיש לתחביבים וסתם לפנאי. לייטריקס הייתה אחת מחברות ההיי-טק הראשונות שעברה למצב של עבודה מהבית, עוד לפני שהנחיות הממשלה הורו על כך, עם פרוץ משבר הקורונה. ההחלטה הזו הוכיחה את עצמה, כאמור, בהיבטי פרודוקטיביות, ונראה שכרגע, עד שלא יוחלט אחרת, אנחנו בינתיים ממשיכים לעבוד מהבית".

ניק מלק, אנליסט עסקי בכיר בסאפ ישראל, מספר: "כשהתחלנו לעבוד מהבית הזמנתי חומרי גלם – ברזל ועץ ובניתי לעצמי fortress of solitude (שימו לב למדף…), כך שהיה מאוד נוח להסתגר בפינה שלי ולהתמקד בעבודה. היתרון הגדול של העבודה מהבית הוא מיקוד הזמן. אפשר לגשת לעבודה ללא הקדמות וללא בזבוז זמן בפקקים. כמובן שיש הפרעות פה ושם, אבל הרבה פעמים הן חיוביות. הבנות שלי, שלא ידעו איפה המטבח נמצא, מפנקות אותי כל היום בטוסטים, בחטיפים ובקפה. ייתכן שאצטרך בקרוב לבנות הרחבה לשולחן העבודה…"

ועודד אבסקר, ארכיטקט הצלחת לקוח בפאלו אלטו נטוורקס, משתף: "כבר חודשיים שאנחנו, כמו רוב המשק, עובדים מהבית. יש שיגידו – לעבוד מהבית?! סיוט! ילדים על הראש… אין קפה… ובכלל קשה להתרכז… אבל בעיניי, היתרונות עולים על החסרונות – למדתי להכיר את הילדים והמשפחה מחדש, כל תהליך העבודה התייעל משמעותית – מה גם שלא  צריך לבזבז המון זמן על נסיעות למשרד. והעיקר – עם כמה שהמשרדים שלנו הם מהיפים בארץ – במשרדי החברה אין הרבה ורוד וחדי קרן שמקשטים את הקירות"…

רן שליין, מנהל בקבוצת אלגוריתמים באפלייד מטיריאלס, כותב: 

באפלייד מבינים שלניהול קבוצת אלגוריתמאים מהבית עם ילדים רועשים ופוקימונים זועמים ברקע יש את האתגרים היחודיים. למזלי, אפלייד מספקת ייעוץ לעיצוב סביבת עבודה ארגונומית, משלוח של בירות ופינוקים לרגעים הקשים, וגם הפסקת צהריים ארוכה, מובנית בלו"ז, להאכלה ומתן יחס אישי לשני הזאטוטים (והפוקימונים הקולניים עוד יותר שלהם). רק מקלדת חסינה ללחיצות מקשים של חתולה עוד לא סיפקו לי… בינתיים."

מראה מראה שעל הקיר, איזו עמדת עבודה מהבית הכי יפה בעיר? Reviewed by on . מגיפת הקורונה אילצה עובדים רבים בארץ ובעולם לעבוד מהבית. כעת, לא מעט מקומות עבודה החזירו את עובדיהם למשרדים, אבל היי-טקיסטים רבים ממשיכים לעבוד מהבית, ומשתפים ב מגיפת הקורונה אילצה עובדים רבים בארץ ובעולם לעבוד מהבית. כעת, לא מעט מקומות עבודה החזירו את עובדיהם למשרדים, אבל היי-טקיסטים רבים ממשיכים לעבוד מהבית, ומשתפים ב Rating: 0

הגיבו