תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » סורס דיפנס השלימה סבב גיוס הון בסך כולל של 10.5 מיליון דולר
מגייסת. סורס דיפנס

סורס דיפנס השלימה סבב גיוס הון בסך כולל של 10.5 מיליון דולר

כספי הגיוס ישמשו את חברת הסייבר הישראלית בעיקר לשיווק אך חלקו גם יופנה להמשך עבודות פיתוח 

מאת 19 במאי 2020, 16:05 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת הסייבר הישראלית סורס דיפנס (Source Defense) השלימה סבב גיוס הון בסך 10.5 מיליון דולר. כולל גיוס זה, החברה גייסה עד כה כ-20 מיליון דולר, ובגיוס הנוכחי הצטרף משקיע אסטרטגי חדש, קרן ההון האמריקנית Capital One Ventures לצד המשקיעים הקיימים – הקרנות  JVP, Allegis Cyber, Global Brain ו-NightDragon.

למרות משבר הקורונה שבולם פעילויות פיננסיות רבות, החברה הצליחה לסיים את הגיוס בהצלחה משום שהיא ממשיכה לחולל צמיחה מהירה, ובשנה האחרונה שילשה את הכנסותיה. ההון שגויס ישמש את החברה להרחבת הפעילות העסקית ביעדים אסטרטגיים ופיתוח השלב הבא של פלטפורמת אבטחת האתרים (Client-side Web Security Platform) שהחברה פיתחה, במטרה לעמוד בביקוש הגובר בשוק.

סורס דיפנס הוקמה על ידי הדר בלוטריך ואביטל גרושקובסקי, והפלטפורמה שפיתחה היא המוצר היחיד כיום, שמסוגל לבלום בזמן אמת מתקפות על אתרים המבוססות על JavaScript צד שלישי, הגורמות לנזקים רבים, בהם גניבת נתוני כרטיסי אשראי וגניבת מידע פרטי של גולשים. הגישה של גורמי צד שלישי לאתרים מייצרת פגיעות וחולשה, המעניקה לתוקפים גישה בלתי מוגבלת לכל הנתונים שהוזנו או הוצגו בדפדפן של הגולש, לרבות מידע על תשלומים ונתונים עסקיים ואישיים אחרים.

"הדרישה לשלב חוויית קנייה מקוונת תוך אבטחה על אתרים מפני פריצות וגניבות נתונים מדגישה את הצורך הדחוף בפתרון שפיתחנו" ציין דן דינר, מנכ"ל סורס דיפנס. "ההצלחה שלנו עם חברות Fortune 500, וממש לאחרונה הטמעה רחבה של הפתרון בחברת Fortune 50, היא הוכחה לפוטנציאל העסקי החזק הטמון בפתרון הטכנולוגי שהחברה מביאה לשוק. הגיוס הנוכחי הוא הבעת אמון בטכנולוגיה ובתוכנית העסקית שלנו, במיוחד על רקע המתרחש כיום בעולם בעקבות הקורונה. הצוות שלנו עסוק מתמיד ומעריך את המשך האמון והתמיכה של המשקיעים שלנו".

בחודשים האחרונים, מאז התפרצות נגיף הקורונה והעלייה הדרמטית בפעילות האונליין, גדל הצורך בפתרונות טכנולוגיים שימנעו מתקפות מצד עברייני סייבר ב"בטן הרכה" של אתרים, כולל אתרי ענק, שאין בידיהם אמצעים ראויים למזער את הנזק, וחשוב מכך – להימנע מהתקיפות מראש.  שימוש בפתרון שמציעה החברה מבטיח, כי כלים חיצוניים המוטמעים באתר יהיו בעלי גישה מוגבלת, שתאפשר להם לעשות אך ורק את מה שלשמו הותקנו מבלי להוות קרקע פורייה לפרצות ותקיפות אבטחה. הפתרון של סורס דיפנס הינו פרואקטיבי, רצוף, פועל בזמן אמת, מפקח על גישתם של ספקי השירות לאתר ואוכף מדיניות אבטחה שמונעת את הפעילות הזדונית עוד לפני שהחלה.

אראל מרגלית, יו"ר ומייסד JVP: "הפתרון החדשני של סורס דיפנס הופך להיות משמעותי הרבה יותר עם הזינוק במתקפות הסייבר מאז התפרצות הקורונה. אנו שמחים לשלב כוחות עם דן דינר המנכ"ל, שכבר הוכיח את יכולות הניהול שלו בתפקידי מפתח בחברות הפורטפוליו של JVP, סייברארק, ממובילות הסייבר הישראלי, ואקסאטיר. אנו שמחים על הצטרפותם של המשקיעים החדשים, מאמינים בהתקדמות הגדולה של סורס דיפנס ובטוחים שיחד עם יואב צרויה, שותף כללי ב-JVP, יידעו להוביל את החברה לצמיחה עסקית משמעותית".

סורס דיפנס השלימה סבב גיוס הון בסך כולל של 10.5 מיליון דולר Reviewed by on . חברת הסייבר הישראלית סורס דיפנס (Source Defense) השלימה סבב גיוס הון בסך 10.5 מיליון דולר. כולל גיוס זה, החברה גייסה עד כה כ-20 מיליון דולר, ובגיוס הנוכחי הצטרף חברת הסייבר הישראלית סורס דיפנס (Source Defense) השלימה סבב גיוס הון בסך 10.5 מיליון דולר. כולל גיוס זה, החברה גייסה עד כה כ-20 מיליון דולר, ובגיוס הנוכחי הצטרף Rating: 0

הגיבו