תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » גל פיטורים נוסף באובר: 3,000 עובדים נוספים יפוטרו
גל פיטורים נוסף. Uber

גל פיטורים נוסף באובר: 3,000 עובדים נוספים יפוטרו

לאור המשבר הקשה שאליו נקלעה חברת ההסעות, היא מבצעת כל פיטורים נוסף, סוגרת משרדים ומבטלת פרויקטים – כדי לצמצם הוצאות ככל האפשר, בעקבות צלילה של 80% בהזמנת הנסיעות מהחברה

מאת 19 במאי 2020, 14:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שבועיים לאחר שהודיעה כי תפטר 3,700 עובדים, הודיעה אתמול אובר, כי תפטר עוד 3,000 עובדים ותסגור או תאחד 45 משרדים ברחבי העולם.

בכך מסתכמים הפיטורים ביותר מרבע מכוח האדם בחברת ההסעות – הפיטורים הגדולים ביותר בעמק הסיליקון שבוצעו בחברה אחת על רקע משבר הקורונה.

דארה קוסרובשאי, מנכ"ל אובר, הודיע לעובדים באימייל, כי ההשפעות הקשות של מגיפת הקורונה על החברה התבטאו בצניחה חדה של 80% בהזמנות הנסיעה בשל הסגרים שהוטלו במקומות רבים בעולם.

החברה הודיעה כי גל הפיטורים הנוכחי ישפיע על כל החטיבות ועל כל אזורי הפעילות שלה בעולם.

לצד הפיטורים, אובר תסגור כ-45 משרדים ברחבי העולם ותעצור פרויקטים, בהם גם משרד ייעודי בסן פרנסיסקו, שבו עסקה החברה בפרויקטים של מכוניות ללא נהג ורכבים מעופפים, ולדברי החברה העובדים שלא יפוטרו ישולבו בקמפוס החברה בעיר, שעדיין לא נפתח.

בנוסף, אובר גם תסגור את פרויקט מעבדת ה-AI ואת חממת המוצרים שלה.

"אנחנו עושים בחירות ממש קשות כעת, כדי שנוכל לחזור לנוע קדימה ולהתחיל לבנות את עצמנו מחדש", כתב המנכ"ל לעובדים.

גל פיטורים נוסף באובר: 3,000 עובדים נוספים יפוטרו Reviewed by on . שבועיים לאחר שהודיעה כי תפטר 3,700 עובדים, הודיעה אתמול אובר, כי תפטר עוד 3,000 עובדים ותסגור או תאחד 45 משרדים ברחבי העולם. בכך מסתכמים הפיטורים ביותר מרבע מכו שבועיים לאחר שהודיעה כי תפטר 3,700 עובדים, הודיעה אתמול אובר, כי תפטר עוד 3,000 עובדים ותסגור או תאחד 45 משרדים ברחבי העולם. בכך מסתכמים הפיטורים ביותר מרבע מכו Rating: 0

הגיבו