תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » על מה ידברו במפגש הפורום הרביעי על המשכיות עסקית בתקופת הקורונה?
פורום המשגיות עסקית IV

על מה ידברו במפגש הפורום הרביעי על המשכיות עסקית בתקופת הקורונה?

מערכת אנשים ומחשבים תקיים את הפורום המקוון הרביעי בסידרה בנושא פתרונות לניהול שגרת חיים רגילה בימי משבר, בהשתתפות מנמ"רים, מנהלי תשתיות ומנהלי אבטחת מידע, שישתפו מניסיונם

מאת 6 במאי 2020, 16:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פורום המשכיות עסקית בעידן קורונה, הרביעי בסדרה, שייערך ביום א'  הקרוב, ימשיך לעסוק בפתרונות כיצד לנהל שגרת חיים רגילה בימי משבר.

גם הפעם ישתתפו בפורום, בהובלת נטלי גבאי, סמנכ"לית אירועים ושיווק באנשים ומחשבים, מנמ"רים, מנהלי תשתיות ומנהלי אבטחת מידע, שישתפו מניסיונם כיצד עברו את המשבר, וכן כיצד הם נערכים לחזרה לשגרה.

בין הדוברים: אייל בן עמרם, מנמ"ר ענקית הספנות צים. בן עמרם עובד בצים כבר חמש שנים, ולפני שהגיע לשם שימש כמנכ"ל תפעול בחברת אנטריג, לפני כן מנמ"ר אמדוקס במשך שנתיים ובעבר הרחוק יותר בסאיטקס. בהרצאתו יספר בן עמרם כיצד צים המשיכה לשמור על הקשר הימי בין ישראל לעולם ובכך סייעה  לכל המשק לתפקד גם  בזמן הקורונה.

יוגב שמני, מנהל ממשל זמין. צילום: ניב קנטור

יוגב שמני, מנהל ממשל זמין. צילום: ניב קנטור

יוגב שמני, מנהל ממשל זמין ברשות התקשוב הממשלתי,  יספר כיצד היחידה שלו נערכה למשבר, עוד לפני שהוכרז רשמית בארץ על מצב חירום. שמני יספר על שני האתגרים המרכזיים שהם נערכו אליהם : מעבר של 85 אחוזים מעובדי המדינה לעבוד בבית ולהמשיך לתת שירותים לכלל האזרחים, ומתן מענה  לטיפול, שליטה  ובקרה וניהול המשבר  ממתקני  הרשות, עבור אותם עובדים שהיו חייבים להגיע פיסית למשרדים.

ליאורה בן אפרים, מנהלת שע"מ. צילום: מקס מורן

ליאורה בן אפרים, מנהלת שע"מ. צילום: מקס מורן

ליאורה בן אפרים, מנהלת שע"מ, משנה למנכ"ל רשות המסים ומנמ"רית  הרשות, תספר ישירות מהשטח על ההתמודדות של הארגון עם מתן מענה לתשלומי מענקים למגזר העסקי והפרטי, נפגעי הקורונה. בן אפרים נכנסה לתפקידה בנובמבר 2018, לאחר שסיימה את תפקידה כמנמ"רית בבנק איגוד, אליו הגיעה אחרי שכיהנה בתפקידים בכירים בחברת TCS שמייצגת, בין היתר, את  חברת טאטה ההודית. בהרצאתה תחלוק בן אפרים מניסיונה הרב ותדבר על  שלושה שלבים בנקודת מפנה  לגופי IT.

עדית חן, מנמ"רית דואר ישראל. צילום: יניב פאר

עדית חן, מנמ"רית דואר ישראל. צילום: יניב פאר

דואר ישראל היה בין הגופים הציבוריים שגם בזמן המשבר המשיך לתפקד. עדית חן, מנמ"רית הדואר, תספר כיצד ממשיכים לספק חבילות, מכתבים ושירותי דואר, תוך כדי שמירה על ההגבלות והתקנות של משרד הבריאות וכמובן שמירה על בריאות העובדים והלקוחות.

אופיר רום, מהנדס מערכות בכיר לשותפים בנוטניקס ישראל. צילום: ניב קנטור

אופיר רום, מהנדס מערכות בכיר לשותפים בנוטניקס ישראל. צילום: ניב קנטור

חברת נוטניקס החלה את פעילותה ב-2009, כאשר המוטו של מייסדיה היה פישוט תהליכים עסקיים, פתרונות  לעולם ה-VDI. אופיר רום, מהנדס מערכות לשותפים בנוטניקס ישראל, אומר כי בתקופת הקורונה הוכח שוב עד כמה הפתרונות האלו סייעו ללא מעט ארגונים להמשך לעבוד גם בתקופת המשבר.

רפי מרגליות, מנכ"ל מיקרו פוקוס ישראל ומנהל ה-DevOps בהנהלה העולמית של החברה. צילום: ניב קנטור

רפי מרגליות, סגן נשיא בכיר במיקרופוקוס ומנכ"ל מיקרופוקוס ישראל. צילום: ניב קנטור

רפי מרגליות, סגן נשיא בכיר במיקרופוקוס ומנכל מיקרופוקוס ישראל, עובד בחברה שנים רבות, עוד מתקופת מרקורי הישראלית שנמכרה אחר כך ל-HP , ומאוחר יותר נקנתה על ידי מיקרופוקוס. מרגליות, יספר על היערכות החברה לקורונה. מיקרופוקוס היא ארגון גלובלי עם 40  אלף עובדים, וכמו בישראל גם ברחבי העולם החברה נאלצה לתת מענה למעבר של חלק גדול מעובדיה לעבודה מהבית. במקביל, המשיכה החברה לתמוך בלקוחותיה בישראל ולספק פתרונות תוכנה ארגוניים שהחברה מפתחת, בין היתר במרכז פיתוח גדול בישראל, המעסיק מאות עובדים.

אמיר זיו, מנמ"ר עיריית הרצליה. צילום: ניב קנטור

אמיר זיו, מנמ"ר עיריית הרצליה. צילום: ניב קנטור

הרשויות המקומיות עמדו גם הן בחזית המאבק בקורונה, ונאלצו למצוא פתרונות להמשיך לתת שירותים אונליין לתושבי הרשויות, וניהול המשבר ממטה הרשות בעזרת כלי BI  ושו"ב. על כל אלו יספר מנמ"ר עיריית הרצליה אמיר זיו, שלא הפסיק לעבוד אפילו יום אחד לאורך כל המשבר. עיקר גאוותו היא על מערכת הדשבורד שפותחה על ידי האגף שהוא עומד בראשו ואפשרה לתת לראש העיר ולמנהלים תמונת מצב מפורטת על מצב התחלואה בעיר, כולל  ירידה בפרטים לרמת שכונות ואזורים שונים.

יוסי כץ מחברת אמת מחשוב יסביר בהרצאתו מדוע המעבר לענן היה כל כך קריטי לארגונים שהצליחו להמשיך לתפקד במשבר וכיצד יש להיערך לקראת משברים דומים שעלולים להתרחש.

יקי זכאי, ארכטיקט מערכות באמזון, יתאר כיצד החברה מסייעת לארגונים לשפר את חוויית הלקוח גם בתקופת משבר. בין היתר, החברה עושה שימוש בטכנולוגיות של לימוד מכונה ובינה מלאכותית.

מוטי פנחס, סמנכ"ל הטכנולוגיות של מלם תים. צילום: דויד גראב

מוטי פנחס, סמנכ"ל הטכנולוגיות של מלם תים. צילום: דויד גראב

מוטי פנחס, סמנכ"ל הטכנולוגיות של מלם תים, ידבר על טרנספורמציה דיגיטלית בעידן משבר. פנחס נכנס לתפקידו בסוף השנה שעברה, והוא בעל ותק של 20 שנה בעולם מוצרי התוכנה. בין היתר שימש בתפקידי ניהול בכירים באמדוקס, ובטרם עבר למלם היה סמנכ"ל תפעול בחברה המתמחה בבינה מלאכותית.

הכנס יתחיל ביום א' הקרוב ב-09:30 בבוקר. לרישום וצפייה בכנס לחצו כאן.

על מה ידברו במפגש הפורום הרביעי על המשכיות עסקית בתקופת הקורונה? Reviewed by on . פורום המשכיות עסקית בעידן קורונה, הרביעי בסדרה, שייערך ביום א'  הקרוב, ימשיך לעסוק בפתרונות כיצד לנהל שגרת חיים רגילה בימי משבר. גם הפעם ישתתפו בפורום, בהובלת נ פורום המשכיות עסקית בעידן קורונה, הרביעי בסדרה, שייערך ביום א'  הקרוב, ימשיך לעסוק בפתרונות כיצד לנהל שגרת חיים רגילה בימי משבר. גם הפעם ישתתפו בפורום, בהובלת נ Rating: 0

הגיבו