תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » נשים ומחשבים: גילי דקל, יבמ
גילי דקל, מנהלת תוכנית, היצע ענן וניהול מוצר, יבמ. צילום: פרטי

נשים ומחשבים: גילי דקל, יבמ

מדור מיוחד על נשים בתפקידים שונים בתעשייה: מיהן? מה הביא אותן לעולם הטכנולוגיה? והאם הן חושבות שיש בענף אפליה? ● הפעם: גילי דקל, מנהלת תוכנית, היצע ענן וניהול מוצר, יבמ

מאת 6 במאי 2020, 13:44 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שם ותפקיד: גילי דקל, מנהלת תוכנית, היצע ענן וניהול מוצר.

ותק בתפקיד: שנתיים.

תפקידים קודמים: ביבמ, ביבמ – בניהול מוצר שירותי מובייל בענן, ניהול מוצר פלטפורמת מובייל לאנטרפרייז. פיתוח אפליקציות – טונרה, פיתוח אפליקציות אייפון – עצמאית, בדיקת תוכנה ותמיכה – פיליפס מדיקל סיסטמס.

השכלה / שירות צבאי: תואר במדעי המחשב ומוסיקולוגיה מהאוניברסיטה העברית. שירות צבאי במודיעין, כולל שנה וחצי קבע של ניהול צוות.

משפחה: רווקה.

מה הביא אותך לתחום הטכנולוגיה?

תמיד הייתה לי זיקה חזקה לתחום הטכנולוגי, וככל שהמשכתי את דרכי בתחום הבנתי שיש לי תשוקה אדירה לניתוח ופתרון בעיות.

האם את חושבת שיש אפליה נגד נשים בתעשייה?

קיימת אפליה, בוודאי, אם כי יש שונות מאוד גדולה בין מקום למקום וכיצד אפליה זו באה לידי ביטוי. למדתי, כמו מרבית הקולגות שלי, לזהות יחס כזה ולהגיב אליו בהתאם.

האם נתקלת אישית באפליה נגדך בתעשייה על רקע היותך אישה?

אני למדתי במגמת מחשבים בתיכון בכיתה של 32 בנים,  ומגיל צעיר למדתי איך להתייחס להיותי שונה, ואיך להתבטא ולמצוא את קולי כשאני האישה היחידה בחדר. עד היום, בלא מעט מהפגישות שאני עורכת אני אישה יחידה או אחת ממספר קטן. לשמחתי, אני לא יכולה להצביע על תפקיד שלא קיבלתי או שפסחו עלי, אבל כן יכולה להעיד על מקרים של חוסר הקשבה או יחס פחות מכבד.

נשים ומחשבים: גילי דקל, יבמ Reviewed by on . שם ותפקיד: גילי דקל, מנהלת תוכנית, היצע ענן וניהול מוצר. ותק בתפקיד: שנתיים. תפקידים קודמים: ביבמ, ביבמ - בניהול מוצר שירותי מובייל בענן, ניהול מוצר פלטפורמת מו שם ותפקיד: גילי דקל, מנהלת תוכנית, היצע ענן וניהול מוצר. ותק בתפקיד: שנתיים. תפקידים קודמים: ביבמ, ביבמ - בניהול מוצר שירותי מובייל בענן, ניהול מוצר פלטפורמת מו Rating: 0

הגיבו