גם פייסבוק מציגה תחרות לזום: חדרי מסנג'ר

חדרי מסנג'ר ישולבו בשלב הראשון בתוך אפליקציות פייסבוק ומסנג'ר, ובהמשך גם באינסטגרם, בווטסאפ ובפורטל - כדי לאפשר מעבר חלק לשיחות וידיאו בכל אפליקציה או מכשיר

חדרי מססנג'ר של פייסבוק -שיחות קבוצתיות מכל אפליקציה ומכל מכשיר. . צילום: פייסבוק

תוכנות לשיחות וידיאו הפכו לכוכבות בימים אלה של קורונה, ובהחלט מסיבות מובנות על רקע תנאי הבידוד והעבודה מהבית של מיליונים ברחבי העולם, כשהנהנית העיקרית היא זום. כעת גם פייסבוק רוצה לכבוש נתח בשוק שיחות הווידיאו, והציגה כלי חדש, שנקרא חדרי מסנג'ר, שיופץ בשבועות הקרובים.

לדברי החברה, שהציגה את הכלי החדש בבלוג שלה, הכלי הוא תכונה שניתן להפעילה ישירות מאפליקציית פייסבוק או מסנג'ר ולא כאפליקציה נפרדת. ההבדל העיקרי בין חדרי המסנג'ר לזום הוא, שאנשים יכולים להצטרף לשיחות בחדר גם אם אין להם חשבון פייסבוק, והכלי תומך בעד 50 משתמשים. בדומה לזום, ניתן גם לבחור רקעים שונים לשיחה.

פייסבוק מציינת גם, כי תשלב בקרוב את חדרי מסנג'ר גם באינסטגרם, בווטסאפ ובפורטל, כך שניתן יהיה לעבור בצורה חלקה לשיחות וידיאו בכל אפליקציה או מכשיר.

כמות התנועה באפליקציות השונות של פייסבוק הולכת ועולה בתקופה זו, ובחודש שעבר השיקה פייסבוק גם אפליקציית מסנג'ר מאוחדת ל-Windows ול-macOS.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים