תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מעבדת בדיקות קורונה תוקם ביוזמת מיי-הריטג'; דרושים 150 עובדים להפעלתה
הפחד באוויר. וירוס הקורונה. צילום אילוסטרציה: BigStock

מעבדת בדיקות קורונה תוקם ביוזמת מיי-הריטג'; דרושים 150 עובדים להפעלתה

חברת מיי-הריטג' הישראלית וענקית הגנטיקה הסינית BGI יקימו בישראל מעבדת בדיקות קורונה, בשותפות מלאה עם משרד הבריאות ובסיוע משרד הביטחון ● החברה מבקשת לגייס 150 עובדים, עם יתרון לבעלי ניסיון קודם בעבודת מעבדה, אולם חלק מהמשרות פתוחות גם לאקדמאים שאין להם ניסיון

מאת 30 במרץ 2020, 16:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בימים הקרובים תוקם בלוח זמנים בהול מעבדת בדיקות קורונה חדשה בפתח תקווה, שתחל לפעול בתוך פחות משבועיים, עם עבודה במשמרות. פרויקט המעבדה הוא יוזמה של מיי-הריטג' בשותפות מלאה עם משרד הבריאות ובסיוע משרד הביטחון.

לצורך הפעלת המעבדה דרושים בדחיפות 150 עובדים, עם יתרון לבעלי ניסיון קודם בעבודת מעבדה, אולם חלק מהמשרות פתוחות גם לאקדמאים מצטיינים שאין להם ניסיון מעבדה קודם, והם ילמדו את העבודה המעשית בשטח.

מטה חברת מיי הריטג' באור יהודה. צילום: וויקיפדיה

מטה חברת מיי הריטג' באור יהודה. צילום: וויקיפדיה

חברת מיי-הריטג' תפעיל את המעבדה ללא רווח, מתוך רצון לתרום למאמץ הלאומי לאיתור מהיר של חולים בטרם ידביקו אחרים, כפי שעשו מדינות שהצליחו לנצח את הנגיף. כל הכנסות המעבדה ייתרמו לבתי חולים בישראל. המשרות של עובדי המעבדה הן בתשלום מלא לעובדים.

חברת מיי-הריטג' הישראלית וענקית הגנטיקה הסינית BGI יקימו בישראל את המעבדה, ובנייתה תושלם עד ה-9 באפריל ותאפשר למדינה לבצע בדיקות קורונה נרחבות, בהיקף של 10 אלפים בדיקות ביום. בהמשך, בזמן קצר ניתן יהיה להרחיב את הבדיקות במעבדה ל-20 אלף ביום. מעבדה זהה הוקמה בתוך חמישה ימים בלבד על ידי חברת BGI בעיר ווהאן שבה התפרץ נגיף הקורונה ומעבדה נוספת בשנזן. צוות המומחים הסיני יהיה פטור מכניסה לבידוד, מאחר הם יגיעו עם אישורים רפואיים המעידים על היותם שליליים לנגיף.

מעבדת בדיקות קורונה תוקם ביוזמת מיי-הריטג'; דרושים 150 עובדים להפעלתה Reviewed by on . בימים הקרובים תוקם בלוח זמנים בהול מעבדת בדיקות קורונה חדשה בפתח תקווה, שתחל לפעול בתוך פחות משבועיים, עם עבודה במשמרות. פרויקט המעבדה הוא יוזמה של מיי-הריטג' ב בימים הקרובים תוקם בלוח זמנים בהול מעבדת בדיקות קורונה חדשה בפתח תקווה, שתחל לפעול בתוך פחות משבועיים, עם עבודה במשמרות. פרויקט המעבדה הוא יוזמה של מיי-הריטג' ב Rating: 0

תגובות (5)

 • Avatar

  הייא נגאר

  מה דעתכם?

 • Avatar

  רבקה אבולעפיה-לפיד

  אני דוקטור לגנטיקה של וירוסים עם המון ניסיון מעבדתי ומחקרי . מרצה בוירולוגיה. ניהלתי מעבדות מחקר 25 שנים מ. שלחתי קורות חיים ולא התיחסו בכלל- מעליב

 • Avatar

  שמואל טל

  כלכלן ובעל נסיון רחב בהפעלת מחשבים מעוניין להשתלב בעבודה במעבדת הקורונה במיי הריטג'. מתאיםה לי גם עבודה במשמרות בכל שעות היממה. אשמח אם תתקשרו.
  בתוטדה,
  שמואל

 • Avatar

  סימה נחמיאס

  חובשת במד"א וגוגמת קורונה,רצינית ולומדת מהר, אשמח שיצרו איתי קשר

 • Avatar

  נסלי דרור

  ראיתי עכשיו בטלוויזיה שאושרה לכם הגדלת מספר הבדיקות – מעולה – ואתם זקוקים לעובדים נוספים, לאו דווקא מקצועיים ספציפית ואני מאד מעוניינת.
  אשמח לדעת היכן הבדיקות מתנהלות גאוגרפית.

  תודה!

הגיבו