תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » פייסבוק מאפשרת לעובדיה חופשה בתשלום של חודש לטיפול בבני משפחה חולים
פייסבוק. צילום: BigStock

פייסבוק מאפשרת לעובדיה חופשה בתשלום של חודש לטיפול בבני משפחה חולים

דובר החברה: "פייסבוק מבינה שאנו מצויים בטריטוריה לא נודעת עם מגיפת ה-COVID-19. אנו רוצים לתמוך באנשים שלנו, כדי לענות על צורכיהם בימים אלה"

מאת 24 במרץ 2020, 17:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פייסבוק הודיעה על תוכנית חופשה בתשלום, שתאפשר לעובדיה לצאת לחופשה של עד חודש כדי לטפל בבני משפחה.

"פייסבוק מבינה שאנו מצויים בטריטוריה לא נודעת עם מגיפת ה-COVID-19", אמר דובר החברה. "אנו רוצים לתמוך באנשים שלנו, כדי לענות על צורכיהם בימים אלה. לכן, הודענו על כמה יוזמות עבור עובדינו ובבני משפחותיהם".

בין היוזמות האלה, החברה מאפשרת לעובדיה חופשה של 30 ימים בתשלום למי שזקוקים לטפל בבן משפחה חולה, או מי שצריכים גם לטוס למדינה אחרת כדי לטפל בבן משפחה. בנוסף, יכולים העובדים לנצל 20 ימים של חופשה לצורך טיפול, שניתן לנצלה בימים בודדים. פייסבוק גם מאפשרת לעובדים גמישות בשעות העבודה, כשהם יכולים לעבוד בשעות שנוחות להם בלי לנצל ימי חופשה בתשלום.

מאז שהחל משבר מגיפת הקורונה, פייסבוק הייתה בבין החברות הראשונות להציע לעובדיה תמיכה וסיוע.

החברה העבירה את מרבית העובדים מתוך 45 אלף עובדיה לעבודה מהבית והעניקה להם הטבה בגובה 1,000 דולר לצורך הצטיידות לעבודה מהבית ועלויות טיפול בילדים. רבים מעובדיה שביקשו זאת קיבלו גם מכשירים מיוחדים לקיום שיחות וידיאו. בנוסף, החברה הודיעה לעובדים, כי תעניק להם הערכת ביצועים שמעבר ליעדים למחצית הראשונה של 2020, מה שיאפשר להם לקבל אף מענק מוגדל לתקופה של חצי השנה הראשונה.

פייסבוק מאפשרת לעובדיה חופשה בתשלום של חודש לטיפול בבני משפחה חולים Reviewed by on . פייסבוק הודיעה על תוכנית חופשה בתשלום, שתאפשר לעובדיה לצאת לחופשה של עד חודש כדי לטפל בבני משפחה. "פייסבוק מבינה שאנו מצויים בטריטוריה לא נודעת עם מגיפת ה-COVID פייסבוק הודיעה על תוכנית חופשה בתשלום, שתאפשר לעובדיה לצאת לחופשה של עד חודש כדי לטפל בבני משפחה. "פייסבוק מבינה שאנו מצויים בטריטוריה לא נודעת עם מגיפת ה-COVID Rating: 0

הגיבו