תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » גוגל מפסיקה את שחרור הגירסאות החדשות של Chrome ו-Chrome OS
כרום

גוגל מפסיקה את שחרור הגירסאות החדשות של Chrome ו-Chrome OS

עם זאת, החברה הודיעה כי תמשיך להפיץ עדכוני אבטחה קטנים שישולבו בגירסה 80

מאת 24 במרץ 2020, 16:05 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בשנים האחרונות גוגל מפרסמת גירסאות חדשות ל-Chrome ול-Chrome OS מדי שישה שבועות, אבל משבר הקורונה גרם לחברות רבות לעכב שחרור של מוצרים, ובהן גם גוגל.

אתמול הודיעה גוגל בבלוג שלה, כי גירסאות הדפדפן הבאות יעוכבו, אבל החברה תמשיך להפיץ עדכוני אבטחה קטנים לגירסת 80. "בשל ההתאמה של שעות העבודה בימים אלה, אנו מפסיקים את הפצת הגירסאות הבאות של Chrome ו-Chrome OS. מטרותינו העיקריות הן להבטיח שהמוצרים ימשיכו להיות יציבים ומאובטחים ושהם יפעלו בצורה אמינה עבור כל אחד שתלוי בהם. נמשיך לתעדף עדכונים הקשורים לאבטחה, שיהיו כלולים ב-Chrome 80", הודיעה גוגל בבלוג.

זוהי הפעם הראשונה שהדפדפן הנפוץ לא יזכה לעדכון במחזור שישה שבועות של החברה. Chrome 81 היה אמור להגיע במקור ב-17 במרס (כשגירסת הבטה פורסמה בחודש שעבר), ומקבילו Chrome OS היה אמור להגיע ב-24 במרס.

ג'ייסון קרסי, מנהל גירסאות Chrome בגוגל' אף הודיע, כי החברה תדלג על ההפצה של גירסאות 81 ו-82, וערוץ הבטה יישאר עם גירסת 81, שתעודכן לגירסה 83 ברגע שהעדכון יהיה מוכן.

גוגל מפסיקה את שחרור הגירסאות החדשות של Chrome ו-Chrome OS Reviewed by on . בשנים האחרונות גוגל מפרסמת גירסאות חדשות ל-Chrome ול-Chrome OS מדי שישה שבועות, אבל משבר הקורונה גרם לחברות רבות לעכב שחרור של מוצרים, ובהן גם גוגל. אתמול הודיע בשנים האחרונות גוגל מפרסמת גירסאות חדשות ל-Chrome ול-Chrome OS מדי שישה שבועות, אבל משבר הקורונה גרם לחברות רבות לעכב שחרור של מוצרים, ובהן גם גוגל. אתמול הודיע Rating: 0

הגיבו