תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » גם בישראל: נטפליקס תוריד את קצב העברת הנתונים
נטפליקס

גם בישראל: נטפליקס תוריד את קצב העברת הנתונים

נטפליקס הודיעה, כי נעתרה לבקשת משרד התקשורת ותוריד את קצב שידור הנתונים בישראל למשך 30 יום ● מהלך זה נועד להבטיח את תפקודו החלק של האינטרנט במהלך משבר ,הקורונה, תוך שמירה על חוויית המשתמש בשירות הישראלי

מאת 23 במרץ 2020, 16:39 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נטפליקס הודיעה היום, כי נעתרה לבקשת משרד התקשורת, ותוריד את קצב שידור הנתונים בישראל למשך 30 יום. שינוי זה ייושם כבר במהלך השבוע בהדרגה בכדי להימנע מעומס נוסף על הרשתות. ישראלים רבים מרותקים לבתיהם, ומשתמשים באינטרנט לצורכי עבודה, לימודים, בידור וכד', והפחתת העומס תאפשר להם שימוש חלק יותר באינטרנט.

בעקבות העומס בתעבורת הנתונים, עם גידול של כ-20%- 30% בממוצע מהשגרה, שעליו מדווחים ספקי שירותי האינטרנט בישראל בצל משבר נגיף הקורונה, פנה משרד התקשורת לחברת נטפליקס העולמית בבקשה להוריד את קצב שידור הנתוננים של שידוריה, כפי שעשתה במדינות האיחוד האירופי. בסוף השבוע הודיעה נטפליקס כי תוריד את קצב העברת ההנתונים באירופה בעקבות בקשה מצד האיחוד האירופי.

דובר נטפליקס מסר, כי: "בעקבות הדיונים בין משרד התקשורת הישראלי לנטפליקס ובהתחשב באתגרים יוצאי הדופן שהעלה וירוס הקורונה – החלטנו להתחיל להפחית את שיעורי הסיביות בכל השרתים שלנו בישראל למשך 30 יום. אנו מעריכים כי הדבר יפחית את העומס ברשתות הישראליות בכ-25% ובמקביל יבטיח שירות איכותי למשתמשינו". עוד כתבה החברה באתר שלה, כי "בנטפליקס מדגישים כי הירידה באיכות כמעט לא תהיה מורגשת על ידי המשתמשים וכי הם ימשיכו לצפות בתכנים באיכות שעליה הם משלמים – HD, UHD או SD. אתם עלולים להבחין בירידה קלה באיכות השידור בכל רזולוציה, אבל עדיין תקבלו את איכות השידור שעליה שילמתם".

שר התקשורת, חה"כ דוד אמסלם מסר, כי "משרד התקשורת עוקב מקרוב אחר שוק התקשורת בדגש על מצב תעבורת הנתונים והעומס על רשתות התקשורת, ביקשתי מאנשי המשרד לבחון דרכים שיביאו להקלה על העומסים ובין היתר לבצע פנייה בנושא לחברת נטפליקס. אני שמח שזכינו לאוזן קשבת מאנשי החברה שנעתרה בזמן קצר לבקשה מתוך הבנת גודל השעה".

גם בישראל: נטפליקס תוריד את קצב העברת הנתונים Reviewed by on . נטפליקס הודיעה היום, כי נעתרה לבקשת משרד התקשורת, ותוריד את קצב שידור הנתונים בישראל למשך 30 יום. שינוי זה ייושם כבר במהלך השבוע בהדרגה בכדי להימנע מעומס נוסף ע נטפליקס הודיעה היום, כי נעתרה לבקשת משרד התקשורת, ותוריד את קצב שידור הנתונים בישראל למשך 30 יום. שינוי זה ייושם כבר במהלך השבוע בהדרגה בכדי להימנע מעומס נוסף ע Rating: 0

הגיבו