משבר הקורונה: Airbnb משנה מדיניות – מאפשרת ביטולים ללא עמלות

ההקלות החדשות ייושמו בפרק הזמן שהוגדר על ידי החברה כ"חודש הקרוב", ולמעשה יתפסו עד ל-13 באפריל, לפחות לפי המתוכנן כעת, והן חלות על הזמנות במדינות האיחוד האירופי, בסין, בדרום קוריאה ובארה"ב עצמה

תעניק קורת גג לפליטים מאפגניסטן. Airbnb. צילום: BigStock

לנוכח החשש ממגיפת הקורונה והתפשטותה בעולם, כעת ניתן לבטל הזמנות Airbnb בתוך ארצות הברית, ולזכות בהחזרים מלאים, ללא קנסות או אגרות. החברה, המציעה נכסי נדל"ן להשכרה לטווח קצר, לרוב לנופש, הודיעה על מהלך של הרחבת ושינוי מדיניות ההחזרים, בשל "נסיבות מקלות".

מדיניות ההחזרים החדשה שעליה הכריזה החברה חלה גם על אנשים שהזמינו שהות באיטליה, דרום קוריאה או בסין באמצעות Airbnb, בתנאי שההזמנות הן עד עד ליום ו', ה-1 באפריל, ושהשהות אמורה להתחיל ממועד זה ואילך, כך הודיעה החברה.

המדיניות העדכנית חלה גם על מטיילים המגיעים מארצות הברית, שיש להם הזמנות באזור האיחוד האירופי – משמע ב-26 המדינות החברות באיחוד – משם נפסקו בשבוע שעבר הטיסות לארצות הברית, תחת צו ביצועי שהוציא הנשיא האמריקני, דונלד טראמפ.

לפי החברה, המדיניות החדשה בנוגע לאירופה חלה על הזמנות שנערכו ביום ד' עצמו, או לפני כן, שהוא היום בו הודיע טראמפ על עצירת הטיסות ממדינות אירופה לארה"ב.

מונע נסיעות רבות ומייצר צורך בביטולים. וירוס הקורונה. אילוסטרציה: BigStock

מונע נסיעות רבות ומייצר צורך בביטולים. וירוס הקורונה. אילוסטרציה: BigStock

בנוסף, Airbnb הרחיבה את הגדרתה ל"נסיבות מקלות" לאנשים הנוסעים במקומות אחרים בעולם, כאשר הם מושפעים ישירות מנגיף הקורונה, או בשל שינויים ממשלתיים, או שינויים בענף הנסיעות, שהגיעו בתגובה לנגיף החדש שמתפשט בעולם.

למרות ההצהרות, מומלץ מאוד לעקוב אחרי המדיניות שיכולה להשתנות עם התפתחות האירועים. "אנו נמשיך להעריך את המצב ונספק מידע נוסף ככל שהעניינים יתקדמו", הצהירה החברה בהודעה שבה הודיעה על המדיניות החדשה. "אנו ממליצים מאוד לכל המטיילים לבדוק בקפידה ולבחור את מדיניות הביטול המתאימה בהתאם לצרכים האישיים ומצב ה-COVID-19 (שמו של נגיף הקורונה – ג"פ)".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים